واتساپ در حال کار روی قابلیتی برای فیلتر کردن چت گروهی است

    کد خبر :1020459
واتساپ

واتساپ بزودی قابلیتی پیدا خواهد کرد که موجب فیلتر کردن چت‌های گروهی خواهد شد. البته این ویژگی در حال حاضر تحت آزمایش بوده و دردسترس همگان قرار نگرفت.

بازتاب-  واتس‌اپ، اپلیکیشن پیام‌رسان متعلق به متا، با به‌روزرسانی‌های که تمرکز بر پیشرفت‌های UI/UX و افزودن ویژگی‌های مورد انتظار دارد، دائما در حال توسعه است. آخرین آپدیت، نسخه 2.23.19.7، که از طریق برنامه بتای Google Play در دسترس بوده، یک پیشرفت هیجان انگیز را به ارمغان می‌آورد: فیلترهای چت.

به گفته WABetaInfo، این ویژگی جدید برای توانمندسازی کاربران با کنترل بیشتر بر روی مکالمات خود، ساده‌سازی مدیریت پیام و اولویت‌بندی طراحی شده است. در حالی که هنوز در حال توسعه بوده، آخرین آپدیت بتا نگاهی اجمالی به برخی از پیشرفت‌های قابل توجه ارائه می‌دهد. فیلتر جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا فهرستی از چت‌های گروهی خود را جمع‌آوری کنند و در عین حال مکالمات فردی را حذف نمایند. برای افزایش وضوح و تمایز، فیلتر “شخصی” به “مخاطبین” تغییر نام داده است تا منحصراً شامل چت‌های فردی باشد. قابل ذکر است که فیلتر «Business» در این به‌روزرسانی حذف شد.

 

واتساپ

 

اکنون یک فیلتر تب اختصاصی «گروه‌ها» وجود دارد که یک تغییر خوش‌آمد است و درخواست‌های طولانی مدت کاربران را برای راهی آسان‌تر برای مدیریت و سازماندهی چت‌های گروهی در برنامه تأیید می‌کند. بسیاری از افراد، چه برای کار، خانواده، دوستان یا سرگرمی‌ها، بخشی از گروه‌های متعدد هستند و این فیلتر دسترسی سریع‌تر و سازماندهی بهتر را نوید می‌دهد.

در حال حاضر، این ویژگی برای گروه محدودی از آزمایش‌کنندگان بتا واتساپ در دسترس است، اما انتظار می‌رود که در آینده نزدیک برای مخاطبان گسترده‌تری عرضه شود، زیرا آن را موجب بهبود کاربری خواهد شد. علاوه بر فیلترهای چت، واتس اپ به طور فعال روی ویژگی‌های دیگری مانند تأیید ایمیل و امکان مخفی کردن آدرس‌های IP در حین تماس کار می‌کند. علاوه بر این، کاربران اکنون می‌توانند با استفاده از آواتارها در آخرین نسخه بتا به به‌روزرسانی‌های وضعیت WhatsApp پاسخ دهند و عملکردهای برنامه را بهبود بخشند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید