هشدار پلیس فتا به مجرمان انتخاباتی

    کد خبر :1073307
هشدار پلیس فتا به مجرمان انتخاباتی

پلیس فتا مطابق شرح وظایف ابلاغی و تعیین‌شده، تمامی جریانات را رصد کرده و در صورت مشاهده موارد مجرمانه نظیر تخریب، توهین، دروغ، شایعه‌پراکنی و هرگونه اقدام در حوزه جرائم ویژه انتخاباتی با متخلفان و مجرمان برابر قانون برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا فراجا گفت: «پلیس فتا تمامی جریانات مرتبط با برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را رصد کرده و در صورت مشاهده موارد مجرمانه با متخلفان و مجرمان برابر قانون برخورد خواهد کرد.»

سردار وحید مجید، رئیس پلیس فتا فراجا، با اشاره به اجرای طرح عملیاتی این پلیس در ۳۴ کارگروه در سراسر کشور با موضوع انتخابات گفت: پلیس فتا در راستای اجرای ماموریت‌های ذاتی و محوله، رصد جریانات مرتبط با برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در سراسر کشور را در فضای مجازی در دستور کار خود قرار داده و اقدامات مربوطه در ۳۴ کارگروه ویژه عملیاتی در حال اجراست.

وی ادامه داد: پلیس فتا مطابق شرح وظایف ابلاغی و تعیین‌شده، تمامی جریانات را رصد کرده و در صورت مشاهده موارد مجرمانه نظیر تخریب، توهین، دروغ، شایعه‌پراکنی و هرگونه اقدام در حوزه جرائم ویژه انتخاباتی با متخلفان و مجرمان برابر قانون برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا فراجا تصریح کرد: در ایام منتهی به برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، پلیس فتا فراجا ـ در راستای اجرای وظایف و ماموریت‌های محوله ـ با وزارت کشور، دادستانی و سایر نهاد‌های ذی‌نفع در راستای ارتقای امنیت در فضای مجازی تعامل و ارتباط تنگاتنگی دارد.

به گزارش ایسنا، چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی، روز جمعه هشتم تیرماه ۱۴۰۳ در سراسر کشور و با حضور ۶ نامزد شامل امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، مسعود پزشکیان، محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی و مصطفی پورمحمدی برگزار خواهد شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید