هشدار سردار سلامی به آل‌سعود: مراقب رفتار رسانه‌تان باشید

  • سیاسی
  • دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ۱۴:۳۶
    کد خبر :947194
هشدار سردار سلامی به آل‌سعود: مراقب رفتار رسانه‌تان باشید

فرمانده کل سپاه در هشداری به آل سعود گفت: توصیه می‌کنیم رسانه‌تان را کنترل کنند وگرنه دود آن به چشم خودتان خواهد رفت.

سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش بزرگ اقتدار سپاه در منطقه عمومی ارس گفت: رژیم آل سعود از بازی رسانه‌ای با جوانان و ملت غیور ایران اسلامی دست بردارد و در این زمینه به آن‌ها هشدار می‌دهیم.

سردار سلامی افزود: آن‌ها آشکارا به دنبال تحریک جوانان ما هستند و توصیه می‌کنیم این رسانه‌ها را کنترل کنند وگرنه دود آن به چشم خودشان خواهد رفت و توجه داشته باشند که شما وارد این قضیه شده اید و بدانید آسیب پذیر هستید، بهتر است مراقب باشید.

وی نفوذ رژیم صهیونیستی در منطقه را تهدیدآمیز دانست و اظهار داشت: متاسفانه این رژیم منحوس در برخی از کشور‌های جنوبی و شمالی ایران اسلامی و اقلیم نفوذ کرده است و از آنجائی که ما این رژیم غاصب را به خوبی می‌شناسیم، به کشور‌های منطقه سفارش می‌کنیم این رژیم را به کشور‌های خود راه ندهند، چون سرشت این رژیم منحوس آفرینش ناامنی، تفرقه و حرکت‌های موذیانه است؛ مبادا کشور‌های اسلامی منطقه را آلوده کند و باعث انتقال ناامنی خود به ممالک اسلامی شود.

سردار سلامی پیام اصلی رزمایش امروز را دوستی و برادری با همسایگان اعلام و اضافه کرد: این اصل مشیء ماست و مادامی که همسایه‌ها توطئه و یا دشمنی نکنند ما همچنان بر سر دوستی و برداری خود هستیم در غیر این صورت مشیء ما تغییر می‌کند و تا زمانی که کشور‌های مختلف با ما تعامل و همزیستی مسالمت آمیز و روابط سیاسی و اقتصادی مناسب داشته باشند، ما نیز بر سر دوستی و برداری خواهیم ایستاد.

وی تلاش رسانه‌ای دشمن را نشانه‌ای مبرهن از شکست آن‌ها از ایران اسلامی در فضای حقیقی بیان و اضافه کرد: بر همین اساس دشمن فضای مجازی را برای مقابله با ایران اسلامی انتخاب کرده است تا جوانان را از اسلام، تاریخ، نظام دور کند، اما در این حوزه نیز شکست خورده است و این شکست‌ها همچنان ادامه دارد.

سردار سلامی اظهار داشت: جوانان ایران اسلامی با بی اعتنایی به هیاهو‌های رسانه ای، به خوبی پاسخ دادند و عده قلیلی هم که فریب خورده اند، به زودی واقعیت‌های موجود را در خواهند یافت و باید این افراد توجه کنند که امریکای جهانخوار که وارد امور داخلی جمهوری اسلامی ایران شده است و دارو و غذا را برای مردم ما تحریم کرده و جهان را وادار به تحریم ما کرده اند، به هیچ عنوان برای آزادگی مردم ایران نمی‌اندیشد و نوامیس ما برای آن‌ها مهم نیست.

وی به تجربه سال‌های قبل از انقلاب مردم ایران از حضور آمریکا اشاره کرد و افزود: فقر، ابتذال اخلاقی، بی حرمتی به نوامیس و هتک حرمت ارمغان آمریکا به ایران بوده است و مردم با بصیرت و جوانان آگاه کشور ممکن نیست به این کشور استکباری اجازه خودنمایی دهند.

سردار سلامی جمهوری اسلامی را مایه عزت و صلابت مردم ایران دانست و اظهار داشت: ما طی سال‌های پس از انقلاب اسلامی از جریان تکفیری نفوذ منطقه ای، از تحریم‌ها به پیشرفت صنعتی و اقتصادی، از تهاجم فرهنگی به ثبات رسیده ایم و امروز مردم ما بر ایمان و استقامت انقلابی خود در دفاع از ارزش‌های والای اسلامی خود به پا می‌خیزند.

وی با بیان اینکه امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به درجه‌ای از قدرت رسیده است که سرشاخه‌های آن در جهان نمایان است، یادآور شد: در حال حاشر درون و بریون از مرز‌های کشور سپاه با تمام توان و قدرت خود توطئه‌ها را در نطفه خفه می‌کند و این دستاوردی بس بزرگ به شمار می‌رود.

سردار سلامی از سپاهیان و رزمندگان حاضر در رزمایش منطقه عمومی ارس به عنوان تجسم آیات الهی قرآن و منطق جهاد الهی برای سعادت مسلمانان یاد کرد که همچون دژ مستحکم امنیت را برای ملت تلامین کرده و خود را سپر بلای امت و زینت ولایت قرار داده اند.

وی گفت: تا وقتی رزمندگان سپاه خود را به خدا عاریت داده اند هیچ نامحرمی توان و یارای دشمنی با ملت ایران نخواهند داشت و در این شرایط هرگز دشمنان توانایی پای گذاردن در کوچه‌ها و خیابان‌های ما را ندارند و در حقیقت شما‌ها در این مسیر شمسیر زده اید و با چشمان باز از حرمت، نوامیس و جان و مال مردم دفاع کرده اید.

سردار سلامی با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب بار‌ها از سپاه ضربه خورده اند، اضافه کرد: اگر کسی می‌خواهد سیمای واقعی جوانان ایران را ببیند، باید به رزمندگان جوان سپاهی در رزمایش ارس نگاه کند.

وی ادامه داد: این صف مستحکم نشان دهنده گام‌های محکم و دل‌های سرشار از ایمان و قلب‌های مطمئن و سینه‌های استوار است که مطیع امر فرماندهی کل قوا و مملو از روح و معنویت بوده و نشانه‌ای از استقلال، آزادگی و عشق به وطن اسلامی است.

فرمانده کل سپاه از آذربایجان به عنوان سرزمین عالمان بزرگ و محل حیات و وقار مردمان باغیرت نام برد که همواره محب اهل بیت (ع) بوده و زنان و مردان ولاایت مدار آن تا پای جان برای سرزمین خود تلاش کرده اند و این همان سرزمین باکری ها، تجلائی‌ها و یاغچیان‌ها است.

دانشجو

1
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد
  1. علی گفت:

    تیمسار جان؛ من و شما هم عملکرد مناسبی نداشتیم وگرنه جوونا عوض بیگانگان باید جذب ما می‌شدن…

دیدگاهتان را بنویسید