هزار حلقه لاستیک کامیون امروز ترخیص می‌شود

    کد خبر :381197

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر گفت: هم اکنون 10 هزار حلقه انواع لاستیک کامیون و خودروهای سنگین در گمرک بوشهر آماده ترخیص و عرضه به بازار مصرف است.

به گزارش بازتاب به نقل از گمرک، منصور بازیار افزود: قریب به 10 هزار حلقه انواع لاستیک کامیون و خودروهای سنگین در گمرک بوشهر آماده ترخیص و عرضه به بازار مصرف است. این تعداد لاستیک کامیون طی چندین اظهارنامه به گمرک اظهار شده است و پس از انجام مراحل قانونی و تشریفات گمرکی آماده خروج از گمرک است.

وی اظهار داشت: همچنین علاوه بر این شمار لاستیک کامیون طبق بررسی صورت گرفته حدود 4 هزار لاستیک کامیون دیگر در محوطه منطقه ویژه بندر بوشهر موجود است که در همین راستا با برقراری ارتباط با صاحبان کالا تاکید شده نسبت به اظهار کالا در اسرع وقت اقدام نموده و گمرک نیز آمادگی کامل جهت ارائه تسهیلات گمرکی از قبیل پذیرش ضمانت‌نامه بانکی و ترخیص قسمتی از کالا را دارد.

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر به مصوبه اخیر هیئت دولت در مورد واردات لاستیک خودروهای سنگین اشاره کرد و یادآرو شد: هیئت وزیران در راستای حمایت از ناوگان حمل و نقل عمومی و باری سنگین تعرفه واردات لاستیک برای خودرو های سنگین را از 26 درصد به 5 درصد کاهش داده است که قطعا نقش به سزایی در کاهش قیمت و تامین لاستیک مورد نیاز را خواهد داشت.

بازیار با تاکید بر اینکه گمرک بوشهر با آمادگی کامل آماده ارائه خدمت شبانه روزی به صاحبان کالا و تجار و بازرگانان است، اظهار داشت: با برقراری شیفت‌های شبانه روزی در گمرک بوشهر آمادگی کامل جهت ارائه خدمت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل برای تجار و بازرگانان فراهم شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید