نیمی از مشترکان آب تهرانی پر مصرف هستند

    کد خبر :1011993
مشترکان پر مصرف آب

معاون درآمد و امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه ۵۴ درصد مشترکان تهرانی پرمصرف‌ها و بدمصرف‌ها هستند، گفت: تاکنون و از ابتدای امسال حدود ۳۷ هزار خانوار بد مصرف خانگی و غیر خانگی با محدودیت قطع موقت آب از ساعت ۸ تا ۱۸ روبرو شده‌اند.

به گزارش ایرنا از شرکت آب و فاضلاب استان تهران، سید رسول باقری افزود: طبقه پرمصرف که بین ۱۴ تا ۲۸ مترمکعب آب مصرف می‌کنند، کاهش ۷ درصدی داشته‌اند و مشترکان بد مصرف که فراتر از ۲۸ مترمکعب مصرف می‌کنند، ۲۵ درصد کاهش یافته‌اند.

وی با اشاره به اینکه طرح برخورد با مشترکان بد مصرف باهدف اصلاح رفتار انجام می‌شود، گفت: این طرح باعث شده سرانه مصرف شهروندان تهرانی نسبت به چهار ماه نخست سال گذشته از ۱۶.۴ مترمکعب به‌ازای هر خانواده طی یک ماه به ۱۵.۵ مترمکعب برسد و به عبارتی حدود ۶ درصد کاهش پیدا کرده است.

باقری خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۴۶ درصد مشترکان استان تهران خوش‌مصرف هستند و پرمصرف‌ها و بد مصرف‌ها به ترتیب ۵۲ و ۲ درصد مشترکان را شامل می‌شوند.

معاون درآمد و امور مشترکان آبفای استان تهران گفت: امسال شاهد رشد ۱۱ درصدی طبقه خوش مصرف‌های آب تهران در مقایسه با چهار ماه نخست سال گذشته هستیم.

ایرنا/

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید