نیمار در پاریس خواهد ماند / امباپه 180 میلیون یورو قیمت دارد

  • آرشیو
  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۵۳
    کد خبر :802267
نیمار در پاریس خواهد ماند

خبرنگار مشهور اسپانیایی در گزارشی به وضعیت نیمار و امباپه در باشگاه پاری سن ژرمن پرداخت.

پاری سن ژرمن با شکست دادن بایرن مونیخ، قهرمان گذشته لیگ قهرمانان به مرحله نیمه نهایی این رقابت صعود کرد و حریف منچسترسیتی شد. پاریس با هنرمایی امباپه و نیمار به این درخشش دست یافت و اکنون با پوچتینیو می‌خواهند با شکست پپ گواردیولا بار دیگر به فینال این رقابت برسند.

با اینکه پاریسی‌ها اکنون در اندیشه رسیدن به فینال و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هستند ولی موضوع آینده نیمار و امباپه نیز بسیار اهمیت پیدا کرده و مرتباً در رسانه‌ها از آینده این 2 بازیکن صحبت می‌شود. نیمار در حال جدل برای بازگشت به بارسلوناست و امباپه و رئال مادرید نیز رویای رسیدن به هم را در سر می‌پرورانند.

گیلم بالاگه، خبرنگار مشهور اسپانیایی که برای بی‌بی‌سی می‌نویسند، در خصوص آینده نیمار و امباپه در صفحه شخصی خود نوشت و از ماندن نیمار پرده برداشت و از قیمت بالای امباپه صحبت کرد.

این خبرنگار نوشت: پاریس متقاعد شده که نیمار در این تیم می‌ماند و قصد رفتن به باشگاهی دیگر را ندارد. نیمار این را صراحتاً به بازیکنان پاریس گفته و هم‌تیمی‌های او می‌دانند که نیمار با پاریس تمدید خواهد کرد.

جالب اینجاست که بالاگه نوشت که این موضوع را اکیپ می‌داند ولی می‌خواهد پیش از نیمه نهایی آن را منتشر کند و باعث روحیه فرانسوی‌ها شود.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: ناصر الخلیفی نیز برای امباپه 180 میلیون یورو قیمت گذاشته با اینکه تنها یک سال تا پایان قرارداد این بازیکن زمان باقی مانده است. مدیریت پاریس نمی‌خواهد امباپه را از دست بدهد با اینکه می‌داند ممکن است او تمدید نکند و سال آینده رایگان از پاریس جدا شود. الخلیفی امیدوار است که پیشنهاد دیگر او به امباپه نظر او را تغییر دهد.

البته باید عنوان کرد که سرنوشت پاریس در این فصل از رقابت‌های اروپایی می‌تواند خیلی از مسائل را مطرح کند. به نظر می‌رسد نیمار خواهان رفتن نیست ولی امباپه سودای رسیدن به رئال را در سر دارد. باید دید در ادامه این تصمیم چگونه عملی خواهد شد. این بازیکن به رئال می‌رود یا در پاریس می‌ماند؟

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید