رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح:

نگاهمان به سربازان وظیفه متعهدانه و مسئولانه باشد

    کد خبر :401335

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تکریم سربازان از الزامات است، گفت: باید نگاهمان به سربازان وظیفه متعهدانه و مسئولانه باشد.

سردار موسی کمالی در دیدار با سردار “مهدیان نسب “فرمانده انتظامی لرستان و دیگر مسئولان این فرماندهی در سالن جلسات ستاد استان به نقش و جایگاه سرباز اشاره کرد و افزود: سرباز با داشتن نیرو و روحیه جوانی از لحاظ این که نیروی کار و تولید کشور محسوب می‌شود و هم به دلیل تلاش بی وفقه در راستای ارتقا امنیت و آرامش جامعه، از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند.

وی اقتدار جمهوری اسلامی را مدیون شهدا و جانفشانی‌های آنان دانست و با بیان اینکه نیروی انتظامی با تقدیم سربازان شهید به جامعه اسلامی موجب عزت و افتخارشده است، بیان کرد: این سربازان هستند که با خدمت در کنار کارکنان در زمره مجاهدان فی سبیل‌الله قرار گرفته‌اند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز جوانان ایرانی در تمام عرصه‌ها حماسه ساز هستند، عنوان کرد: هرجا توفیقی نصیب کشور شده جوانان نقش پررنگی داشته‌اند.

کمالی اظهار کرد: دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و میهن را سربازان ولایت برعهده دارند و در این راه عزیزان زیادی برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود گذشته‌اند.

وی با تاکید براینکه باید نگاهمان به سربازان وظیفه متعهدانه و مسئولانه و در راستای ارتقا پیشرفت آنان باشد، یادآور شد: بایستی از ظرفیت و استعداد سربازان در راستای اعتلای کشور بهره برد.

به گزارش ایسنا،کمالی ورود فرماندهان در حوزه سربازان را باعث رفع مشکلات سربازی خواند و گفت: بازدیدهای صورت گرفته در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توجه و اهمیت ایشان در خصوص سربازان است چرا که تدابیر معظم له برای ما لازم الاجرا و لازم الاطاعه است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید