نمایش فیلم‌های جشنواره فجر در تلویزیون

    کد خبر :983082
موقعیت مهدی

محمد علی غلامرضایی، مدیرکل تأمین و رسانه بین‌الملل معاونت سیما می‌گوید حق پخش تلویزیونی فیلم‌های سینمایی «هوک»، «شماره ۱۰» و «های پاور» که در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ شده‌اند را خریداری کرده‌اند. این فیلم‌ها در تعطیلات پیش رو برای اولین بار از شبکه‌های سیما اکران تلویزیونی خواهند شد. همچنین فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» در جشنواره فیلم‌های سینمایی نوروز ١٤٠٢ پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محمدعلی غلامرضایی، مدیرکل تأمین و رسانه بین‌الملل معاونت سیما درباره پخش تلویزیونی آثار جشنواره فیلم فجر چهل‌ویکم گفت: «پس از مذاکرات انجام‌شده، حق پخش تلویزیونی فیلم‌های سینمایی «هوک»، «شماره ۱۰» و «های پاور» که در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ شده‌اند را خریداری کردیم و در تعطیلات پیش رو برای اولین باز از شبکه‌های سیما اکران تلویزیونی خواهند شد.

در کنار فیلم‌های فوق، خرید حق پخش فیلم‌های سینمایی «بی رو»، «بدون قرار قبلی» و «تروا» نیز تاکنون قطعی شده است.»

مدیرکل تأمین و رسانه بین‌الملل از پخش فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» نیز خبر داد و گفت: «این اثر که به زندگی شهیدان والامقام باکری می‌پردازد و در جشنواره فیلم فجر برنده ٥ سیمرغ و بهترین فیلم دوره چهلم شد، در جشنواره فیلم‌های سینمایی نوروز ١٤٠٢ نیز تقدیم مخاطبان می‌شود.»

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید