نفتالی بنت: اگر ایران به یک کشور هسته‌ای تبدیل شود، تمامی خاورمیانه هسته‌ای خواهد شد

    کد خبر :858959
اگر ایران به یک کشور هسته‌ای تبدیل شود، تمامی خاورمیانه هسته‌ای خواهد شد

بنت که در کنفرانس سالانه «اتحاد علیه ایران هسته‎ ای» به طور مجازی سخنرانی می‌کرد، گفت که چنانچه ایران به یک کشور هسته‌ای تبدیل شود، ترکیه، مصر، عربستان و تمامی خاورمیانه هسته‌ای خواهد شد و این «تهدیدی عظیم برای صلح جهانی» است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، ایران را تهدیدی برای موجودیت اسرائیل خواند و گفت که این رژیم و حامیانش باید فشار خود بر ایران را حفظ کنند.

به گزارش جروزالم‌پست، «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، ایران را تهدیدی برای موجودیت اسرائیل خواند و گفت که این رژیم و حامیانش باید فشار خود بر ایران را حفظ کنند. وی با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که اسرائیل هر اقدامی که لازم باشد علیه ایران مجهز به سلاح هسته‌ای انجام خواهد داد.

به گزارش انتخاب، بنت که در کنفرانس سالانه «اتحاد علیه ایران هسته‎ای» به طور مجازی سخنرانی می‌کرد، گفت که چنانچه ایران به یک کشور هسته‌ای تبدیل شود، ترکیه، مصر، عربستان و تمامی خاورمیانه هسته‌ای خواهد شد و این «تهدیدی عظیم برای صلح جهانی» است. وی مدعی شد که ایران تهدیدی استراتژیک برای تمامی جهان است و نباید اجازه دهیم این کشور به هدف خود دست یابد.

بنت در ادامه ادعاهای خود افزود که ما خسته نخواهیم شد و از پا نخواهیم نشست.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید