دوازدهم بهمن؛

نخستین کنسرت پساکرونایی حامی برگزار می‌شود

    کد خبر :882470
نخستین کنسرت پساکرونایی حامی برگزار می‌شود

حمید حامی که به‌تازگی پس از هفت سال سکوت، آلبوم «نارنج و ترنج» را منتشر کرده است، نخستین کنسرت پساکرونایی خود را ۱۲ بهمن‌ سال جاری برگزار می‌کند.

کنسرت حمید حامی از خوانندگان شناخته شده موسیقی کشورمان روز دوازدهم بهمن در سالن همایش ایرانیان برگزار خواهد شد. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، حامی در ۲ سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن‌ در سالن همایش ایرانیان میزبان مخاطبانش خواهد بود.

پیش‌ از این قرار بود کنسرت حامی طی یک نوبت و در ساعت ۲۱:۳۰ برگزار شود اما به دلیل استقبال علاقه‌مندان، این اجرا برای یک نوبت دیگر نیز تمدید شد. این در حالی است که بلیت‌فروشی سانس ۱۸:۳۰ این کنسرت نیز آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند بلیت‌های سانس جدید را خریداری کنند.

حسن قنواتی نژاد، تهیه کننده این اجرا که طی سال‌ها فعالیت در عرصه موسیقی، سابقه همکاری با خوانندگان متعددی را داشته، ضمن اعلام برگزاری کنسرت حامی در تهران از شروع همکاری با این خواننده خبر داد.

نخستین کنسرت حامی بعد از شیوع ویروس کرونا، ۱۲ بهمن سال جاری در سالن همایش ایرانیان به تهیه‌کنندگی حسن قنواتی نژاد برگزار می‌شود.

به گزارش مهر ،«نارنج و ترنج» هشتمین آلبوم حمید حامی به دلیل استقبال مخاطبان موسیقی به تیراژ دوم رسیده است و هم‌زمان با انتشار تیراژ جدید، موزیک ویدیو «پشیمون نیستم» از این آلبوم نیز منتشر خواهد شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید