نخستین تصویر نسل جدید سری 7 بی‌ام‌و لو رفت

    کد خبر :902982

تنها چند روز دیگر به رونمایی رسمی نسل جدید بی‌ام‌و سری ۷ باقیمانده ولی نیازی نیست برای دیدن چهرهٔ این خودرو تا آن زمان صبر کنیم زیرا حالا اولین تصویر واضح و رسمی از این سدان پرچم‌دار آلمانی افشا شده است که به‌خوبی طراحی جلوی آن را نشان می‌دهد.

بازتاب – هرچند با انتشار تیزرهای رسمی و همین‌طور معرفی فیس‌لیفت X7 می‌دانستیم که به‌طور قطعی در سری ۷ جدید از چراغ‌های جلوی دوقسمتی استفاده خواهد شد ولی حالا با این تصویر کاملاً می‌توانیم چگونگی طراحی سدان پرچم‌دار بی‌ام‌و را ببینیم.

همان‌طور که گفته شد، طراحان بی‌ام‌و در این خودرو از چراغ‌های جنجالی دوقسمتی استفاده کرده‌اند که شامل دی‌لایت‌های باریکی در بالا و چراغ‌های اصلی در پایین می‌شود. این دقیقاً مشابه همان چیزی است که به‌تازگی در فیس‌لیفت X7 دیدیم. در طرفین چراغ‌های اصلی هم ورودی‌های هوای عمودی باریکی به سمت پایین کشیده شده است. بااین‌حال، در سری ۷ جدید از جلوپنجرهٔ بسیار بزرگی استفاده شده که به نظر می‌رسد حتی از جلوپنجرهٔ X7 هم بزرگ‌تر باشد. البته شکل کلی این جلوپنجره با نمونه‌ای که در سری ۴ دیده‌ایم متفاوت است و زیر آن یک ورودی هوای افقی با جا پلاک تعبیه شده درحالی‌که در سری ۴ پلاک روی جلوپنجره نصب می‌شود. به‌طورکلی، طراحی جلوی نسل جدید سری ۷ می‌تواند بسیار جنجالی و بحث‌برانگیز باشد و مثل فیس‌لیفت X7 انتقاداتی را به دنبال داشته باشد.

از عقب این سدان پرچم‌دار آلمانی هنوز تصویر واضحی منتشر نشده ولی با توجه به تصاویر جاسوسی و همین‌طور پروتوتایپ‌هایی که بی‌ام‌و برای آزمایش در اختیار نشریات خودرویی قرار داده است باید انتظار چراغ‌هایی باریک و افقی را در این قسمت داشته باشیم درحالی‌که پایین سپر هم چهار سر اگزوز ذوزنقه‌ای به چشم می‌خورد. در داخل سری ۷ جدید هم به‌احتمال‌زیاد از طراحی مشابه کانسپت XM با نمایشگر بزرگ خمیده برای صفحه آمپر و سیستم اطلاعاتی-سرگرمی استفاده خواهد شد. نسل جدید بی‌ام‌و سری ۷ همراه با نسخهٔ تمام الکتریکی i7 در ۲۰ آوریل یا ۳۱ فروردین رونمایی می‌شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید