نجات دختر 11 ساله از دست آدم‌ربایان

  • حوادث
  • دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸:۱۹
    کد خبر :1057683
نجات دختر آدم‌ربایان

دو پسر شرور که دختر بچه‌ای را از مقابل مدرسه‌اش ربوده بودند، وقتی پلیس را در یکقدمی خود دیدند، دخترک را رها کردند و گریختند.

چند روز قبل زن جوانی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران رفت و گفت، دختر 11 ساله‌ام پس اینکه از مدرسه تعطیل شده دیگر به خانه بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش است؛ نگرانم بلایی سر او آمده باشد؛ لطفاً کمک کنید.

بنابر حساسیت موضوع، کارآگاهان بلافاصله راهی مدرسه شدند و پس از بازبینی دوربین‌های مداربسته متوجه شدند که 2 نفر سوار بر خودروی خود پس از تعطیلی مدرسه، برای دختر 11 ساله مزاحمت ایجاد کرده و پس از فریب، اقدام به آدم‌ربایی کرده‌اند.سردار «علی ‌ولیپور گودرزی» رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی گسترده هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند که آنها قصد دارند دختر 11 ساله را به اسلامشهر ببرند. بنابراین اقدامات گسترده کارآگاهان ادامه داشت تا اینکه متهمان که متوجه شده بودند پلیس آگاهی آنها را زیرنظر دارد، دختر را در خیابان رها کردند و از صحنه جرم گریختند.سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان تحت تعقیب کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

روزنامه ایران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید