میزبانان مردان والیبال ایران مشخص شدند

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۰
    کد خبر :868610
میزبانان مردان والیبال ایران مشخص شدند

لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۲۲ در گروه مردان از ۱۷ خردادماه سال آینده آغاز می‌شود و در دوم مردادماه با معرفی تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، کشورهای میزبان مرحله مقدماتی این رقابت‌ها را اعلام کرد که برزیل، کانادا، فیلیپین، بلغارستان، روسیه و ژاپن، میزبانان این مسابقات در بخش مردان هستند.

مسابقات هفته نخست از ۱۷ تا ۲۲ خردادماه در دو کشور برزیل و کانادا برگزار خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران در برزیل با تیم‌های ژاپن، هلند و استرالیا ،برزیل،روسیه،آمریکا و اسلونی هم گروه است.

فیلیپین و بلغارستان میزبانان هفته دوم این رقابت‌ها هستند که مسابقات از ۳۱ خرداد تا پنجم تیرماه برگزار می‌شود و شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم ایران این هفته در بلغارستان با تیمهای صربستان، کانادا ، استرالیا ،بلغارستان،برزیل،لهستان و آمریکا هم گروه است.

هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها سال ۲۰۲۲ در دو کشور ژاپن و روسیه برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران در کشور روسیه با تیم‌های ایتالیا، هلند ،بلغارستان ،روسیه،لهستان،اسلونی و صربستان هم گروه است.

به گزارش مهر، دیدارهای مرحله نهایی لیگ ملت‌ها سال آینده نیز از ۲۹ تیرماه تا دوم مردادماه پیگیری خواهد شد که هنوز میزبان مرحله نهایی از سوی فدراسیون جهانی والیبال معرفی نشده است. هر تیم در هر هفته با ۴ تیم از ۸ تیم گروه دیدار خواهد کرد که برنامه مسابقات متعاقبا اعلام می گردد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید