مهاجم جدید پرسپولیس به زودی معرفی می شود؟

  • ورزشی
  • یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۰۶
    کد خبر :928697
مهاجم جدید پرسپولیس به زودی معرفی می شود؟

یونس دلفی مهاجم سابق تیم ملی امید که در چند فصل گذشته خارج از ایران و در لیگ های بلژیک و کرواسی بازی می کرد، این روزها به ایران برگشته و به احتمال فراوان فصل آینده را در لیگ برتر بازی خواهد کرد.

از آنجایی که پرسپولیس در خط حمله نیاز به بازیکن دارد و یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس درخواست کرده تا مهاجمان مدنظرش را جلب کنند، شایعه حضور دلفی در پرسپولیس مطرح شد. البته چندی قبل این بازیکن به استقلال هم لینک شد ولی توافقی بین طرفین حاصل نشد.

 دلفی در گفت و گو با خبرورزشی ضمن تایید پیشنهاد پرسپولیس گفت: مدیران باشگاه پرسپولیس روز گذشته با مدیر برنامه های من تماس گرفته اند. قرار است پس از بازگشت مدیر برنامه هایم به ایران همه چیز مشخص شود. من از استقلال نیز پیشنهاد دریافت کرده ام اما دوست دارم جایی باشم که بتوانم بازی کنم و مسافر جام جهانی شوم.

دلفی در خصوص اینکه چه زمانی تکلیفش مشخص خواهد شد هم گفت: فکر می کنم تا چند روز آینده و احتمالا پایان همین هفته تکلیفم مشخص می شود و تیم بعدی ام را مشخص خواهم کرد.

این بازیکن تکنیکی در پایان گفت: فعلا در اهواز هستم و تمرینات اختصاصی ام را انجام می دهم و به لحاظ بدنی هم کاملا آماده ام. امیدوارم تصمیم خوبی بگیرم که به نفع آینده ام باشد و به اهداف فوتبالی ام برسم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید