معمای مرگ مشکوک زن و مرد تنها

  • حوادث
  • یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۸:۳۰
    کد خبر :705615

بازپرس کشیک قتل تهران دستور تحقیقات درخصوص مرگ یک زن و مرد را که فوتشان در پرونده‌هایی جداگانه گزارش شده بود، صادر کرد.

در اولین پرونده زن میان‌سالی جان خود را از دست داده است و شواهد از خودکشی این زن حکایت دارد، اما بازپرس جنایی برای اطمینان از اینکه جنایتی رخ نداده است دستور تحقیقات بیشتر در این مورد را صادر کرد.

ساعت ۱۰:۲۶ بیست‌ویکم فروردین مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در جریان مرگ زنی قرار گرفتند که بنابر تشخیص اولیه پزشکان بر اثر مسمومیت جان خود را از دست داده بود. ازاین‌رو خبر مرگ این زن را به بازپرس کشیک قتل تهران اعلام کردند و گفتند که او بر اثر مسمومیت با قرص برنج فوت کرده است. با آغاز تحقیقات مشخص شد متوفی زنی ۵۳ ساله است و به نظر می‌رسد انگیزه خودکشی را نیز داشته. تحقیقات حکایت از آن داشت که او دو نفر از اعضای خانواده خود را در سه هفته گذشته از دست داده بود. بررسی‌ها نشان داد حدود یک ماه قبل شوهر این زن به بیماری کرونا مبتلا شد و حدود سه هفته قبل نیز بر اثر این بیماری جان خود را از دست داد. این در حالی بود که همین تحقیقات حکایت از آن داشت که دو روز قبل از مرگ این زن نیز پسرش دست به خودکشی زد و جان خود را از دست داد. در بررسی‌های مأموران این احتمال مطرح شد که پسر جوان بر اثر غم ازدست‌دادن پدرش خودکشی کرده است.

با توجه به نتایج به‌دست‌آمده از تحقیقات به نظر می‌رسد این زن نیز اقدام به خودکشی کرده و جان خود را به‌خاطر اتفاقاتی که در یک ماه اخیر برایش افتاده و زندگی و احوال روحی او را تحت‌تأثیر قرار داده گرفته است. باوجوداین بازپرس کشیک قتل دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد تا مطمئن شود جنایتی رخ نداده است و قاتل یا قاتلان با صحنه‌سازی سعی در منحرف‌کردن روند تحقیقات را ندارند.

به گزارش شرق، در پرونده دوم مردی که علت مرگ او مشخص نیست جان خود را از دست داده است و با توجه به اینکه تنها زندگی می‌کرد، فوت او نیز مشکوک به نظر می‌رسد.

ساعت ۱۸:۵۶ بیست‌ویکم فروردین زنی به مأموران کلانتری ۱۱۶ مولوی مراجعه کرد و گفت: برادر ۵۵ ساله من تنها زندگی می‌کند. هرچه به او تلفن کردم جواب نداد، حتی وقتی هم به در خانه‌اش رفتم در را باز نکرد و احتمال دارد اتفاقی برایش رخ داده باشد.

به‌این‌ترتیب مأموران کلانتری با انجام هماهنگی‌های لازم وارد خانه موردنظر شدند و پیکر مرد میان‌سال را درحالی‌که فوت شده بود مشاهده کردند. این در حالی است که با توجه به وضع جسد علت فوت این مرد هنوز مشخص نیست و به دستور بازپرس جنایی جسد به پزشکی قانونی فرستاده شده است تا علت مرگ مشخص شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید