معاون وزارت صمت: سایت شهرآفتاب مطابق با استانداردهای جهانی امکان برگزاری نمایشگاه هایی مانند اکسپو را دارد

    کد خبر :853314
سایت شهرآفتاب مطابق با استانداردهای جهانی امکان برگزاری نمایشگاه هایی مانند اکسپو را دارد

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با تعاریف و استانداردهای تعیین شده بر حسب معیارهای بین المللی بیشترین نزدیکی را دارد و حتی با برنامه ریزی و حمایت می تواند نمایشگاه های جهانی در راستای آنچه امروز در دبی اتفاق افتاده است را برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرآفتاب، سدیف بیک زاده در حاشیه بازدید از نمایشگاه پوشاک شهرآفتاب، اظهار داشت:سایت نمایشگاهی بین المللی شهرآفتاب یکی از سایتهای نمایشگاهی کشور است که بیشترین نزدیکی و قرابت را با استانداردهای جهانی دارد.

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت با اشاره به اینکه سطح دسترسی به زیرساختهای تجاری از جمله بحث نزدیکی به فرودگاه بین المللی یک ویژگی ممتاز شهرآفتاب است، گفت: این ویژگی امکان حضور راحت شرکتهای خارجی را در نمایشگاه فراهم می کند. که نمونه آن را در سایت اکسپو دبی می بینید و سایت های نمایشگاهی کشور از جمله شهرآفتاب این ویژگی را دارد تا به جایگاهی برسد که نمایشگاهی در حد اکسپو برگزار کند.

بیک زاده با بیان این که صنعت نمایشگاهی یک صنعت پیشرو است و تجارت داخلی و خارجی را راهبری می کند، افزود: سایت شهرآفتاب دارای آینده بسیار خوبی است و با پتانسیلی که دارد می تواند نقش بسیار مهمی در زمینه زنجیره تجارت خارجی و داخلی ایفا کند. منوط به اینکه برنامه ریزی خوبی برای این امر صورت بگیرد .

به گزارش عصر ایران، وی با اشاره به اینکه دسترسی به سایت شهرآفتاب برای مخاطبین خاص بسیار عالی است، گفت: حتما باید سیاستهای حمایتی از سوی دولت برای شهرآفتاب صورت بگیرد . و برنامه های دقیق بلند مدت و میان مدت برای این سایت پیش بینی شود تا بتوانیم از این سرمایه ملی در راستای توسعه تولید و صادرات به بهترین شکل استفاده کنیم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید