مسی به بارسلونا بازمی گردد؟

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ۲۱:۴۲
    کد خبر :980470
پارلمان مکزیک ورود مسی به خاک این کشور را ممنوع کرد

صحبتهای اخیر رئیس بارسلونا گمانه زنی‌های جدیدی را در مورد بازگشت مسی به بارسا ایجاد کرده است.

مصاحبه اختصاصی خوان لاپورتا، رئیس بارسا، با موندو دپورتیوو باعث شده گمانه‌زنی‌هایی در اسپانیا مطرح شود که باشگاه کاتالانی برای بازگشت لیونل مسی در تابستان آینده برنامه‌ریزی می‌کند.

وجود مشکلات مالی باشگاه بارسلونا و در عین حال درگیری حقوقی باشگاه با پرونده موسوم به بارساگیت، رئیس باشگاه کاتالانی در مصاحبه‌ای اختصاصی با روزنامه موندو دپورتیوو می‌گوید به هواداران تضمین می‌دهد بارسا تابستان آینده پنجره نقل و انتقالاتی فعالی را پشت سر خواهد گذاشت.

لاپورتا در این مصاحبه اصرار دارد که بلوگرانا در خط حمله به یک بازیکن جدید نیاز دارد و البته خواهان جذب یک دفاع وسط است. او اما اذعان کرد که برای اضافه شدن بازیکنان جدید بارسا مجبور است چند بازیکن را به فروش برساند. صحبت‌های لاپورتا باعث شده در اسپانیا این گمانه مطرح شود که هدف اصلی خلوت کردن فهرست فعلی بازیکنان با هدف فراهم آوردن امکان بازگشت لئو مسی به نوکمپ است.

این گمانه‌زنی‌ها زمانی قوت می‌گیرد که به یاد داشته باشیم لاپورتا اخیرا با پدر لئو مسی دیدار کرد و در کنفرانس مطبوعاتی دیروز خود در پاسخ به خبرنگاران این دیدار را تایید کرد: «بله، با پدر مسی دیدار کردم. به خاطر قهرمانی آرژانتین در جام جهانی به او تبریک گفتم. ما در حال مذاکره‌ایم تا برای مسی یک مراسم خداحافظی ترتیب بدهیم. لئو بارسا را به شکلی ویژه دوست دارد. به خاطر احترامی که برای خود او و باشگاهش قائل هستم نمی‌خواهم درباره این بازیکن صحبت کنم.

ورزش3/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید