مردان مسلح پسر ۲۷ساله را به رگبار بستند

    کد خبر :768790
مردان مسلح پسر ۲۷ساله را به رگبار بستند

پلیس آبادان در تعقیب مردان مسلحی است که سوار بر یک خودروی پژو، جوان ۲۷ساله‌ای را به گلوله بستند و فرار کردند.

این جنایت چند روز پیش در یکی از محله‌های آبادان رخ داد. آن روز جوان ۲۷ساله‌ای سر کوچه‌ای در نزدیکی خانه‌شان ایستاده بود که یک خودروی پژو کنار او توقف کرد و ناگهان صدای رگبار گلوله فضا را پر کرد. گلوله‌هایی که از سلاح کلاشنیکف شلیک می‌شدند به بدن پسر جوان اصابت کردند و ثانیه‌هایی بعد او روی زمین افتاد و جانش را از دست داد.

همزمان با فرار مردان پژوسوار، ماجرا به پلیس گزارش شد و تیمی از مأموران راهی محل حادثه شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد که مقتول اهل شهرستان شادگان خوزستان بوده و چندماه قبل به‌دلیل اختلافات ملکی که با عده‌ای در این شهر داشته، به مقابل خانه آنها رفته و اقدام به تیراندازی به در و دیوار خانه آنها کرده بود. او به‌دلیل همین اختلافات از مدتی قبل به همراه خانواده‌اش به آبادان نقل مکان کرده بود که روز حادثه، زمانی که سرکوچه‌شان ایستاده بود هدف حمله مسلحانه قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

به ‌گزارش همشهری، مأموران همچنین متوجه شدند مقتول زمانی که هدف گلوله قرار گرفته بود، یک قبضه کلت کمری نیز همراه داشت که پس از کشته شدن وی و فرار عاملان تیراندازی، فردی سلاح او را به سرقت برده بود. با این اطلاعات جسد قربانی به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای شناسایی عاملان این تیراندازی مرگبار آغاز شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید