مدیرکل حفاظت محیط زیست سمنان دستگیر شد

  • سیاسی
  • جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ۹:۵۱
    کد خبر :503301
مدیرکل حفاظت محیط زیست سمنان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: عباسعلی دامنگیر، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان به اتهام‌های ارتشاء و اختلاس دستگیر شد.

حیدر آسیابی شامگاه پنجشنبه به خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: پروندهمفاسد مالی یکی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان سمنان به منظور ارتقای سلامت اداری و مبارزه با  و به دنبال دریافت گزارش اداره کل اطلاعات، در حال تحقیق و رسیدگی است.
وی بیان کرد: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان و یکی از معاونین وی، با دریافت گزارش مربوطه و پس از جمع آوری مستندات و ادله لازم به اتهام ارتشاء و اختلاس دستگیر شدند.
وی خاطر نشان کرد: با صدور قرار بازداشت موقت توسط بازپرس پرونده و پس از تفهیم اتهام‌های انتصابی، پرونده در شعبه اول بازپرسی سمنان جهت تکمیل تحقیقات در دست رسیدگی و مفتوح است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان یادآور شد: از رقم اختلاس و ارتشاء متهمان برآورد اولیه شده و تحقیقات برای تعیین مقدار نهایی آن ادامه دارد.
به گزارش ایرنا، چندی پیش ۲ تن از کارمندان اداره کل ورزش و جوانان سمنان به اتهام اختلاس بازداشت شدند.
پیشتر نیز سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهدیشهر و دو تن از کارکنان اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان به دلیل تخلفات مالی و اداری دستگیر شده بودند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید