مدیرعامل بانک جی‌پی مورگان: بیت کوین بی‌ارزش است

    کد خبر :852497
مدیرعامل بانک جی‌پی مورگان: بیت کوین بی‌ارزش است

جیمی دیمون، مدیرعامل بانک جی‌پی مورگان، در جلسه سالانه اعضای موسسه مالی بین‌المللی عنوان کرد: «شخصا عقیده دارم بیت کوین بی‌ارزش است.»

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، جیمی دیمون‌(Jamie Dimon)، مدیرعامل مدیرعامل بانک جی‌پی مورگان (JPMorgan)، در جلسه عضویت سالانه موسسه مالی بین المللی (IIF) به بیت کوین حمله کرد و مدعی شد که بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا بی‌ارزش است: «من شخصاً فکر می‌کنم بیت کوین بی‌ارزش است»

وی در ادامه، کمیابی این ارزدیجیتال را زیر سال برد و اشاره کرد که سقف استخراج ۲۱ میلیونی این ارزدیجیتال قابل تغییر است: «من این نظریه را فقط با یک چیز دیگر به چالش می‌کشم: از کجا می‌دانید که پس از استخراج ۲۱ میلیون بیت کوین، همه موجودی قابل استخراج آن به پایان می‌رسد؟ همه شما الگوریتم‌ها را می‌خوانید؟ همه شما این را باور دارید؟ نمی‌دانم، من همیشه به چنین چیزهایی شک داشتم.»

در پاسخ به این پرسش که چرا دیمون به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا در معرض بیت کوین قرار بگیرند، این بانکدار میلیاردر، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را با تجارت سیگار مقایسه کرد: «من فکر می‌کنم شما نباید سیگار بکشید، اما مشتریان ما بزرگسال هستند.»

در اوایل امروز، بیت کوین برای اولین بار از ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت) از سطح ۵۷,۰۰۰ دلار عبور کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید