جدیدترین اخبار
26 فروردین 1399 ساعت 09:26 ورزشی کد خبر :706204

مدیرعامل استقلال: باشگاه باید سالی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد پول باید دربیاورد

مدیرعامل استقلال باشگاه باید سالی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد پول باید دربیاورد استقلال, آسیا, احمد سعادتمند

احمد سعادتمند با حضور در برنامه فوتبال برتر، درباره انتخابش به عنوان مدیرعامل آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: دلیل اولم برای آمدن به استقلال انگیزه و علاقه به باشگاه و شناختم از مشکلات باشگاه بوده است. ما چند جلسه با دکتر سلطانی فر و کادر مدیریت باشگاه داشتیم و تصمیم های لازم را گرفتیم. باشگاه استقلال به هیچکس بدهکار نیست. بیش از ۳۰ میلیون نفر پشت این باشگاه است و استقلال این قابلیت را دارد که در آسیا آقایی کند. شاید در برهه پرمشکلی باشیم اما برند استقلال و این تعداد هوادار می تواند سطح باشگاه را بالاتر ببرد. ما با برنامه هایی که دادیم، کار را در دست گرفتیم و با قدرت جلو می بریم.

او ادامه داد: ما باید با تلاش خود وحدت را بین پیشکسوتان، مدیران و هواداران ایجاد کنیم. هر کسی سر جای خودش باشد، کار ادامه دار خواهد بود. همه در فضایی صمیمی و دوستانه و جدی می خواهیم مشکلات را برطرف کنیم. من ضمانتی نگرفتم اما به عنوان نماینده باشگاه قرار است که کار را جلو ببریم.

به گزارش ایسنا، سعادتمند درباره نحوه انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما یک مجمع داریم که شامل سه تن از اعضای دولت است اما یک جایی صلاح است که سرپرست روی کار بیاید تا مدیرعامل انتخاب شود بعد از آن ابلاغی مدیرعاملی صادر می شود. ما به اتفاق آقایان نظری و منزوی، سه دستور جلسه داشتیم که مهم ترین آن انتخاب مدیرعامل بود.

مدیرعامل استقلال درباره استعفای کامران منزوی گفت: خیلی ها استعفا می دهند اما اگر موافقت نشود آن فرد باید به کارش ادامه دهد.

او درباره وضعیت حضور اسماعلیل خلیل زاده گفت: آقای خلیل زاده در یک سال گذشته کارهای بسیاری انجام دادند و عضو هیات مدیره هستند. مسائل جزئی‌تری که درباره ایشان وجود دارد باید از خودشان بپرسید اما همه مصمم برای ادامه کار هستند. ما کفش آهنی پوشیدیم که کار کنیم و مشکلات به حداقل برسانیم.

مدیرعامل استقلال افزود: باشگاه استقلال باید سالی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد پول باید دربیاورد. باشگاه باید به جایی برسد که برای یک ایجاد خیریه برنامه ریزی کند. از یک زمانی نباید بگوییم باشگاه استقلال بدهکار است باید به جایی برسیم که بتوانیم به هوادار کمک کنیم. از روز سوم بیش از ۸ نشست داشتیم و به سراغ مشکلات رفتیم تا بتوانیم آنها را برطرف کنیم.

او درباره انتظارات هواداران از مدیریت جدید گفت: انتظارات بالاست. حرف بنده این است اگر می خواهیم به قهرمانی برسیم، باید دارای یک تیم کامل باشیم. با یک تیم و بازیکنان خوب اما مدیریت ضعیف نمی‌شود به موفقیت رسید.

مدیرعامل استقلال درباره عملکرد خود در این چند روز گفت: بنده از ۱۶ فروردین شروع به کار کرده و در این ۹ روز نشست‌های زیادی برگزار کرده‌ایم. مشکلات کم نیست و ما به سوی تک تک آنها خواهیم رفت. چند پرونده در فیفا وجود دارد. برخی قابل حل هستند و برای آنها زمان تعیین شده است. ما در حال حل آنها هستیم. برخی حساسیت زمانی ندارند و ما هم برای حل آنها عجله ای نداریم اما برای رفع آنها برنامه ریزی کرده ایم.

سعادتمد در پاسخ به این سوال که مقدار طلب‌های باشگاه استقلال چقدر است گفت: بنده فعلا علاقه ای به بیان اعداد و ارقام ندارم اما همین را بدانید که اگر مطالبات خود را بگیریم با برنامه موفق به درآمدزایی خواهیم شد. برخی از عزیزان هستند که ما نسبت به آنها وظایف خود را انجام داده ایم اما هنوز آنها به وظایف خود عمل نکرده اند. سکوت ما نشانه این نیست که به این مسائل آگاهی نداریم بلکه صبر می‌کنیم تا خودشان با تعامل بیایند و مطالبات خود را پرداخت کنند. اگر از صبر ما سوءاستفاده کنند، از مسیر قضایی اقدام خواهیم کرد.

او درباره مطالبات بازیکنان و کادر فنی استقلا گفت: تا آخر فروردین سعی خود را می‌کنیم پرداختی داشته باشیم اما اگر شرایط حال حاضر کشور را در نظر بگیریم باید کمی به ما فرصت بدهید. ما به قراردادهای بازیکنان و کادر فنی خود کاملا متعهد هستیم.

او درباره برنامه باشگاه استقلال برای درآمدزایی اقتصادی گفت: پولداری خیلی خوب است و امیدوارم مردم در سال جدید پولدار باشند اما ما در باشگاه نیاز به آدم پولساز داریم. ما در جلساتی که داشتیم به این فکر کردیم که چرا نباید برای موزه باشگاه درآمد داشته باشیم؟ من می‌خواهم بگویم که مدیران باید تفکر درآمدزایی و پول درآوردن برای باشگاه داشته باشند و فکر می‌کنم این تفکر در باشگاه جاری است.

سعادتمند خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم دو نفر دیگر می‌توانند به کادر مدیریت باشگاه اضافه شوند؛ افرادی که به باشگاه می‌آیند باید دلسوز باشند و تفکر اقتصادی داشته باشند. ما در این مدت با ۱۵ گروه اقتصادی صحبت کردیم. ما داریم بررسی می‌کنیم چه کسانی درآمد دارند، اهلیت دارند و می‌توانند به استقلال کمک کنند. اگر ما بتوانیم این صداقت بین هواداران ایجاد کنیم، شک نکنید اتفاقات بهتری برای استقلال می افتد. در حال حاضر بنده، حجت نظری، اسماعیل خلیل زاده و کامران منزوی، ۴ اعضای هیات مدیره هستیم که همه آنها ورزشی و اقتصادی هستند و افراد دیگری هم می‌توانند به این جمع اضافه شوند.

مدیرعامل استقلال درباره وضعیت شیخ دیاباته و قرارداد بازیکنان گفت: ما دیاباته را حتما حفظ می‌کنیم. بعد از انجام پرداختی‌های لازم به سراغ تمدید قرارداد بازیکنان می‌رویم و با آنها وارد مذاکره می‌شویم.

او درباره شکایت وینفرید شفر گفت: ما با ایشان صحبت کردیم و قرار شد بعد از این مسائل کرونا در امارات بحثی داشته باشیم تا برای تخفیف مذاکرات لازم انجام شود.

سعادتمند در پاسخ به این سوال که استراماچونی از باشگاه شکایت کرده است، اظهار کرد: من شکایتی از ایشان ندیدم و تلاش می‌کنیم با ایشان هم به توافق برسیم. ما دوستانی در ایتالیا داریم تا بتوانیم مسائل موجود را رفع کنیم. پروژه مرغوبکار در دست کار است و دارد کارهایش انجام می‌شود. کمیته حسابرسی قرار است در باشگاه پایه‌گذاری شود. من این قول را به هواداران می‌دهم که ساختمان ما هم به ۴۵ طبقه برسد. من یک وکیل برای کمپ ناصر حجازی و پروژه مرغوبکار در نظر گرفتم تا این مشکلات برطرف شود.

مدیرعامل استقلال افزود: ما طرحی را برای دوستان مد نظر داشتیم یک کمپرسور برای کمپ ناصر حجازی در نظر گرفته شود. زمین تمرین تیم ما برای مجموعه صنایع دفاع در نظر گرفته شده است و مجموعه انقلاب هم در دستور کار است. البته برای مرغوب‌سازی چمن این زمین باید تمهیداتی مد نظر گرفته شود. فرهاد مجیدی در این رابطه به من زنگ زد که فضا باید آماده باشد.

سعادتمند درباره برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در کشور ثالث اظهار کرد: ما برای برگزاری مسابقات در کشور ثالث تمامی امکانات موجود را فراهم می‌کنیم. اگر قرار است این مسابقات تجمیعی برگزار شود. تیم ما باید ۲۰ روز در آنجا باشد و این به ضرر ماست چون ما برنامه خود را برای کشور ثالث طرح کردیم.

او درباره ادامه مسابقات لیگ برتر یا عدم برگزاری آن گفت: شما دیدید در لیگ بلژیک قهرمان اعلام شد که اتحادیه اروپا اعلام کرد که حق ندارد چنین کاری را انجام دهد. بهتر است که حرف‌های کارشناسی بزنیم. قهرمان باید در زمین فوتبال مشخص شود. ما با یک بازی کمتر و با یک برد می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم اما تابع شرایط کشوری و جهانی هستیم. باید یک نشستی فراگیر در این رابطه برگزار شود تا دغدغه‌ها به طور کامل مورد ارزیابی قرار بگیرد.

مدیرعامل استقلال درباره تمرینات این تیم تاکید کرد: با توجه به صحبت هایی که من با فرهاد مجیدی داشتم، تمرینات استقلال در حال حاضر به صورت مجازی در حال انجام است و بازیکنان با GPS مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

Ad

روی خط خبر

 • خودرو در بازار به زیر قیمت کارخانه رسید/ افت ۱۲۰میلیون تومانی چینی‌ها
 • توقیف نفتکش ایرانی توسط اندونزی
 • پرستاران بیمارستان میلاد بازهم تجمع کردند
 • تأیید برخورد فیزیکی نماینده مجلس با سرباز راهور
 • یارانه نقدی دوبرابر می‌شود/حقوق سربازان یک‌ میلیون و۸۰۰ هزارتومان
 • حملۀ دزدان دریایی به کشتی ترکیه/ یک تن کشته و ۱۵ ملوان ربوده شدند
 • صعود ۱۲ هزار واحدی شاخص بورس در پایان معاملات
 • جهانگیری: صنعت نفت، گاز و پتروشیمی تحریم‌ها را بی‌اثر کرد
 • دستگیری 2 هزار نفر در تظاهرات ضددولتی در مسکو/ عکس
 • انفجار در کلیسایی در لس‌آنجلس آمریکا
 • «دهقان فداکار» 13 ساله این بار در جغتای خراسان رضوی
 • وزیر بهداشت: در روزهای آینده اولین بخش واکسن وارداتی کرونا را از منابع مطمئن وارد خواهیم کرد
 • رئیس صداوسیما: به دلیل اظهارات نسنجیده مهمان شبکه چهار از رییس جمهور عذرخواهی می‌کنم
 • پلیس آمریکا با خودرو شاسی بلند از روی مردم رد شد/ فیلم
 • 30 فرمان ضربتی جو بایدن برای ترامپ‌زدایی
 • رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد
 • تمدید محدودیت سفر به لندن تا پایان بهمن‌
 • واکسن آمریکایی کرونا باز هم تلفات داد
 • قیمت سکه، طلا و ارز 99.11.05
 • بهار نفت ایران، امیدواری یا توهم/ بایدن بازار ایران را گلستان می‌کند؟
 • نرخ رسمی همه ارزها ثابت شد
 • بانک مرکزی: از امروز 5 بهمن تراکنش‌های بدون کد یا شناسه ملی برگشت می‌خورند
 • هشدار یک فوق تخصص درباره عواقب بازگشایی مدارس
 • واکنش فرماندهی نیرو‌های مسلح عراق به شهادت شماری از نیروهای الحشد الشعبی
 • گفت‌وگوی تلفنی بایدن و جانسون درباره ایران
 • لری کینک مجری مشهور آمریکایی بر اثر کرونا درگذشت
 • مرغ دوباره گران شد
 • دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس/ فیلم
 • اقدام فایزر برای سرپوش گذاشتن بر تحریم دارویی ایران بود
 • وضعیت سبد سهام عدالت در چهارم بهمن ماه
 • Ad