مدافع ملی پوش ایران در آستانه پیوستن به آ. اک یونان

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۲۲
    کد خبر :845230
مدافع ملی پوش ایران در آستانه پیوستن به آ. اک یونان

مدافع ملی‌پوش فوتبال ایران در آستانه پیوستن به تیم آ. اک یونان قرار دارد.

میلاد محمدی، مدافع چپ تیم ملی فوتبال ایران که در تیم خنت بلژیک حضور داشت، به شکل غیر منتظره‌ای قراردادش را با این تیم فسخ کرد و در حال حاضر بدون تیم است.

طبق اعلام رسانه‌های یونان، محمدی با باشگاه آ. اک آتن به توافق رسیده است و در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.

سایت «sdna» یونان خبر داد حتی بلیت هواپیمای محمدی برای سفر به یونان صادر شده و این بازیکن امروز برای امضای قرارداد و نهایی کردن جزئیات انتقالش به آتن سفر می‌کند.

طبق گزارش این سایت، آ. اک چند ماه پیش و در نقل و انتقالات تابستانی هم خواهان به خدمت گرفتن میلاد محمدی با مبلغ خالص ۷۰۰ هزار یورو و پاداش‌های قابل توجه برای باشگاه بلژیکی بود اما ایجنت این بازیکن درخواست‌های بیشتری داشت و معتقد بود محمدی پیشنهادات بهتری خواهد داشت در حالی که این اتفاق رخ نداد. خنت محمدی را تحت فشار قرار داد تا قراردادش را که در سال ۲۰۲۲ تمام می‌شود تمدید کند اما این بازیکن نپذیرفت و باشگاه بلژیکی اقدام به جذب بازیکن دیگری کرد. در نهایت خنت و محمدی برای فسخ قرارداد به توافق رسیدند. بعد از آن بود که رئیس باشگاه آ. اک تلاشش را برای جذب محمدی آغاز کرد و این انتقال در آستانه نهایی شدن قرار دارد.

sdna پیش‌بینی کرد با حضور میلاد محمدی در سمت چپ دفاع آ. اک، پست احسان حاج صفی تغییر خواهد کرد و کاپیتان تیم ملی ایران در بخش‌های دیگر به باشگاه یونانی کمک می‌کند.

به گزارش همشهری‌آنلاین، کریم انصاریفرد هم دیگر بازیکن ایرانی تیم آ. اک است که می‌تواند به هماهنگی زودتر و سریعتر محمدی در این تیم کمک کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید