محمد سرشار از شبکه کودک رفت

    کد خبر :891807
محمد سرشار از شبکه کودک رفت

محمد سرشار که از سال ۹۴ مدیریت شبکه کودک تلویزیون را عهده دار بود، پایان مسئولیتش در این شبکه را اعلام کرد.

محمد سرشار مدیر شبکه کودک که با حکم معاون اول رئیس‌جمهور به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی وی منصوب شده است، از شبکه کودک خداحافظی کرد.

او که از سال ۹۴ سکان مدیریت شبکه کودک تلویزیون را بر عهده داشت، در صفحه شخصی خود پایان مسئولیتش در این شبکه را اعلام کرد و در بخشی از این متن چنین نوشت: «این رفتن از پس آمدنی در اردیبهشت ۱۳۹۴ بود: ایستگاه آغازین سفر شبکه کودک به سوی الگوی رسانه ـ مربی.

بیش از یک سال بود که برنامه رفتن را در ذهنم می‌چیدم. شبکه کودک به قرار رسیده بود و آماده برداشتن گام‌های بزرگ‌تر شده بود. در پاییز ۱۳۹۹ برنامه‌ای برای تحول اساسی شبکه کودک و تجمیع توان تلویزیون در عرصه کودک و نوجوان نوشته شد تا بتوان با همین بضاعت کم موجود، «قهرمان»های بومی آفرید.

برای ساختن آن بنای جدید، تنی چند از مدیران شبکه را پیشنهاد دادم و استعفا کردم اما نپذیرفتند. اما بنای من بر رفتن بود. سازمان صداوسیما به یک جوان ۳۴ساله از بیرون خودش اعتماد کرده بود تا شبکه کودک راه‌اندازی شود و در ۴۰ سالگی، اکنون وقت آن بود که جانی تازه و اندیشه‌ای نو، بر سکوی شبکه کودک بایستد و افق‌های بلندتری را ببیند.»

به گزارش ایسنا، محمد سرشار، فرزند محمدرضا سرشار مشهور به رضا رهگذر، نویسنده و پژوهشگر و منتقد ادبی و گوینده سابق برنامه رادیویی «قصه ظهر جمعه» است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید