محدودیت‌های ترافیکی ۲۷ تا ۳۰ دی‌ماه در جاده های شمال

    کد خبر :1048300
محدودیت‌های ترافیکی

مرکز مدیریت راه‌های کشور، محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه ۲۷ تا شنبه ۳۰ دی‌ماه در برخی جاده های مواصلاتی را اعلام کرد.

به نقل از وزارت راه و شهرسازی، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه (۲۷ دی) تا ساعت ۶ صبح روز شنبه (۳۰ دی‌) از جاده های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع است.

از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه (۲۷ دی‌) تردد انواع وسایل نقلیه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ این روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن‌آباد یک‌طرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه (۲۹ دی‌) از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ این روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود.

بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در صورت سنگین بودن بار ترافیکی انواع وسایل نقلیه در جاده هراز از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه (۲۹ دی‌) از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

جاده کندوان نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به‌استثنای خودروهای حامل مواد سوختی یا فاسدشدنی) از جاده کرج- چالوس و برعکس ممنوع است.

از سویی تردد خودروهای تریلر همچنان از جاده هراز ممنوع اعلام شده است.

بر پایه این گزارش، تردد خودروهای کامیون و کامیونت (به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی یا فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه (۲۷ دی) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۹ و ۳۰ دی‌) از جاده هراز ممنوع است.

به گزارش مهر، لازم به ذکر است اجرای محدودیت‌های یاد شده منوط به افزایش حجم تردد در جاده ها بوده و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید