مارادونا کالبد شکافی شد

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹
    کد خبر :766263
مارادونا کالبد شکافی شد

قلب مارادونا برای بررسی‌های بیشتر از بدنش خارج شده است.

آزمایش بر روی خون، ادرار، موارد مربوط به کالبد شکافی و حتی قلب دیگو آرماندو مارادونا که گفته می‌شود وزن آن ۲ برابر حالت طبیعی است؛ فردا آغاز خواهد شد تا در آزمایشگاه‌های مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

این در حالی است که منابع قضایی امروز گزارش داده‌اند که کالبدشکافی پیکر مارادونا توسط پزشکان قانونی، انجام شده است و همه چیز آماده آزمایش های دیگر است.

مطالعات مهم دیگری روی بدن مارادونا انجام خواهد شد که به واسطه آن ها می‌توان متوجه شد که آیا او در ساعات آخر زندگی خود، الکل یا مواد مخدر مصرف کرده است یا خیر. همچنین مطالعات هیستوپاتولوژیک که شامل مواردی است که در بعد میکروسکوپی اندام‌ها را بررسی می‌کند، نیز انجام خواهد شد.

بیشتر تحقیقات تخصصی فردا ساعت ۸ صبح به وقت آرژانتین و در مقر ناظر پلیس بوینس آیرس انجام خواهد شد. همچنین ۲ نفر از دادستان‌ها برای نظارت بر این آزمایش ها به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.

از طرفی در بخش آسیب شناسی روی قلب دیگو مارادونا که به طور کامل از بدن او برداشته شده است، آزمایش هایی شکل خواهد گرفت. برخی از گزارش‌ها حاکی از آن است که قلب اسطوره فوتبال آرژانتین تا حدود زیادی یعنی ۵۰۰ گرم، اضافه وزن داشته و به نوعی این امر غیر طبیعی بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یکی دیگر از نکاتی که متخصصان درخواست تجزیه و تحلیل آن را داشته اند، به سیستم هدایت قلبی مربوط می‌شود؛ این یعنی ساختار‌های محرک که باعث انقباض قلب می‌شود و بزرگ شدن بیش از حد قلب مارادونا را در پی داشته است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید