ماجرای جنجالی لایو اینستاگرامی تتلو با وحید شمسایی

  • ورزشی
  • سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ۹:۴۹
    کد خبر :706219

«جنجالی، حاشیه ساز و عجیب» کلماتی هستند که همیشه در مورد او به کار می‌برند. کسی که خودخواسته و صرفا برای دیده شدن، حاشیه ساز بودن را انتخاب کرده است و چه جایی بهتر از فضای مجازی برای اینکار. اما آغاز جلب کردن بیش از حد توجه ها، از بغ بغو کردنش و حضور در کنار بازیکنان فوتبالی تا اضافه کردن چاشنی سیاست در برخی از کارهایش در ایران بود. وقتی هم ایران را ترک کرد این عادت بد را هم با خودش برد و تصمیم گرفت حاشیه سازی هایش را به شکل دیگری چون، زدن حرف‌ها و خواندن شعر‌های نامتعارف ادامه دهد.

امیر حسین مقصودلو این خواننده زیر زمینی که او را با نام تتلو می‌شناسد به خوبی دریافته است که طرفداران بیشماری دارد و از این رهگذر می‌تواند یکه تاز میدان باشد. حتی اولین کنسرتش در گرجستان که ترجیح داده بود به جای خوانندگی، حرکات و سخنان زشت و ناپسند را ارائه دهد (به طوری که از او چهره‌ای بدنام ساخت) هم نتواست از طرفداران او بکاهد!

از دستگیری تا رکورد دار بودن

به همین خاطر هم است که بر حاشیه سازی هایش نمی‌توان پایانی را متصور شد. همین چند ماه پیش بود که خبر دستگیری اش در ترکیه غوغا به پا کرد و موجی از واکنش‌ها در ایران و سایر رسانه‌های ایرانی خارج از کشور به راه انداخت. خبری که در نگاه اول خیلی‌ها گمان می‌کردند که قرار است این خواننده زیرزمینی تحویل پلیس ایران داده شود، اما بعد‌ها مشخص شد که تتلو به دلیل نقض مقررات ویزا بازداشت شده که چندی بعد هم آزاد شد.

جالب اینجاست که او را نه به واسطه یک اقدام هنری موثر بلکه به خاطر تعداد کامنت‌ها و بازدید‌ها از لایوش، جزء رکورد شکن‌ها قلمداد می‌کنند. پیشتر‌ها تتلو از طرفدارانش خواسته بود تا با ۱۰ میلیون کامنت او را برای انتشار قطعه جدید موسیقی اش تشویق کنند. آن‌ها هم سنگ تمام گذاشتند و با گذاشتن ۱۶ میلیون کامنت باعث شدن که تتلو برای اولین بار رکورد کامنت در اینستاگرام را بشکند. اما دومین بار که همه را شگفت زده و به قولی انگشت به دهان گذاشت، لایو اینستاگرامی اش در همین چند روز پیش بود. او سه نصف شب لایوی را گذاشت و توانست ۴۲۶ هزار نفر را پای لایو اش بنشاند و به این ترتیب رکورد جهانی اینستاگرام را بشکند. اگرچه بابت این موضوع بسیاری ابراز نگرانی کردن چرا که لایوی بی ادبانه، مستهجن و خالی از فکر و اندیشه را به نمایش گذاشته بود، اما گویا برخی از آدم‌ها دوست دارند پای صحبت‌های پوچ و بی‌پایه بنشینند.

بعد از کرونا به ایران برمی‌گردم!

تتلو در تازه‌ترین لایو اینستاگرامی اش با وحید شمسایی آقای گل‌فوتسال کشورمان که با ظاهری متفاوت دیده شد، لایو دونفره‌ای برقرار کرده است. این لایو هم کم سر و صدا به پا نکرد چرا که تتلو در پاسخ به این سوال شمسایی که «آیا به ایران بازمی‌گرددیا نه؟» پاسخی عجیب داد. مقصودلو اعلام کرد که پس از اینکه ویروس کرونا مدیریت شده و از بین رفت به ایران بازخواهد گشت و با شمسایی بازی فوتبالی را ترتیب خواهد داد.

توضیح شمسایی

اکنون ستاره فوتسال ایران و جهان به دو دلیل ظرف روز‌های اخیر در فضای مجازی خبر ساز شده است؛ چهره متفاوت و لایو اینستاگرامی اش. از همین رو در این مورد توضیحاتی را ارائه داده است. به گزارش ورزش سه، وحید شمسایی در مورد تغییر چهره اش گفت: «نیت کردم بعد از فوت پدرم تا مدتی ریش و موهایم را کوتاه نکنم، چهار ماه گذشت و بعد از آن به آرایشگاه رفتم، اما فقط کمی ریش هایم را کوتاه کردم. با اینحال خیلی از این مدل که ریش داشته باشم خوشم نیامده و باید به همان تیپ سابق برگردم.»

او در مورد لایو اینستاگرامی اش توضیح داد: «یک لایو در اینستاگرام داشتم. اول بگویم گوشی من هنوز نوکیا ۸۸۰۰ است و اصلا در فضای مجازی نیستم. کارهایم را در فضای مجازی ادمینم انجام می‌دهد. امیرتتلو زمانی که ایران بود یک ماه زیر نظر من تمرین کرد و از نظر استعداد فوتبالی هم بد نیست. او چند وقت پیش ارتباطی از طریق اینستاگرام با ادمین من برقرار کرد و می‌خواست بداند چه تمریناتی انجام بدهد و در نهایت پیشنهاد لایو مطرح شد. با خیلی‌ها در این مورد مشورت کردم، برخی گفتند انجام بده و برخی هم می‌گفتند نکن. پیش خودم گفتم اگر بتوانم کاری کنم که او در اینیکساعت لایو فحش ندهد و سیگار نکشد رسالت خودم را انجام داده ام.»

فرزندی از خانواده مذهبی

او افزود: «من فرزند یک خانواده مذهبی و آدم معتقدی هستم. افکار خاص خودم را هم دارم، اما متاسفانه گاهی احساس می‌کنم برخی مثل مردم کوفه می‌مانند. بعد از لایو دیشب عده‌ای آمدند کامنت‌های نامناسب گذاشته اند و حرف‌های عجیب زدند.»

یک ساعت بدون سیگار

شمسایی بیان کرد: «لایوی که داشتیم به نظرم محترمانه بود و درباره شرایط خوبی که ایران در روز‌های شیوع کرونا نسبت به خیلی جا‌های دیگر دارد صحبت کردیم. به نظرم خودم که اتفاق خوبی بود و چیزی که انتظار داشتم شد. تتلو همیشه به من احترام گذاشته و من فکر می‌کنم یک ماهی که با من تمرین می‌کرد یک نقطه عطفی در زندگی اش بود، چون در آن یک ماه سیگارنمی کشید. ما با هم نشست و برخاستی نداشتیم، چون فازمان با هم متفاوت است. او یک ماه با من تمرین کرد و بعد هم که مصدوم شد و رفت تا اینکه بعد از دو سه سال ارتباط گرفت. برای خودم هم جالب بود که آمادگی اش را داشتم، چون او در لایو‌های قبلی حرف‌های ناجور زیاد زده بود. اما دیشب در طول لایو نه سیگار کشید و نه فحش داد و این برای خود من اتفاق خوبی بود.»

به گزارش روزنامه افتاب،آقای فوتسال کشور ادامه داد: «زمانی که قلبم را عمل کردم این آدم پشت اتاق عمل من بوده است. من می‌گویم نباید مردم را قضاوت کنیم. درواقع ما در جایگاه قضاوت نیستیم و قضاوت کار خداست. هرکسی خوبی و بدی‌هایی دارد و نباید اگر جایی رفتار یا نظرش شبیه خواست ما نبود به او حمله کنیم. من دیشب خیلی درباره شرایط ایران در روز‌های کرونا، همکاری و کمک‌های مردمی صحبت کردم، اما عده‌ای آمده اند گیر داده اند که چرا پرسیدی: ایران نمی‌آیی با هم فوتبال بزنیم؟ جالب است که در تمام این سال‌ها به من این اتهام را زده اند که به حکومت وصل هستم و حالا چیز دیگری می‌گویند. اما آن‌هایی که من را می‌شناسند می‌دانند یک بچه مذهبی هستم چرا که در خانواده‌ای کاملا مذهبی به دنیا آمدم و اگر بازهم به دنیا بیایم همین راه را می‌آیم. من عاشق کشورم هستم و سال‌ها زیرپرچم ایران خدمت کرده ام. دیشب می‌خواستم تتلو را به راه راست هدایت کنم. بازهم می‌گویم نباید مردم را قضاوت کنیم، من باید پیش خدای خودم جوابگو باشد و از این بابت خیالم راحت است.»

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید