ماجرای ترسناک دختر شیطان

    کد خبر :768839
ماجرای ترسناک دختر شیطان

دختری که به دلیل دیدن فیلم‌های ترسناک و مشکلات روانی مادر خودش را به طرز وحشیانه‌ای به قتل رساند در فضای مجازی خبرساز شد.

دادگاهی در استرالیا در حال رسیدگی به محاکمه دختری معروف به «دختر شیطان» است که مادرش را با بیش از ۱۰۰ ضربه چاقو، به قتل رسانده است. دختر شیطان، که نام اصلی او جسیکا کامیلری است، در مورد لحظه کشتن مادرش گفت: “من مرتب او را چاقو زدم و و سرش را از جا در آوردم. ” جسم بی‌جان ریتا کامیلری ۵۷ ساله، مادر به قتل رسیده، در راهروی آشپزخانه خانه‌اش پیدا شد. گفتنی است جسیکا آنقدر به مادرش چاقو زده که بینی و چشم او جدا شده است. وکیل مدافع کامیلری در مورد اینکه آیا متهم واقعا مادر خود را در ماه ژوئیه ۲۰۱۹ با ضربات چاقو کشته است، هیچ دفاعی ندارد.

جسیکا عاشق فیلم‌های ترسناک و یکی از طرفداران پر و پا قرص سریال ترسناک Jeepers Creepers بود؛ که بر خالق اهریمنی گوشت خوار، متمرکز است و برای جایگزینی اعضای بدن از دست رفته‌اش مردم را می‌خورد. ظاهرا این موضوع باعث الگو گرفتن دختر برای چاقوکشی وحشیانه‌ و قتل مادرش شده است. همچنین گفته می‌شود که او سابقه طولانی در بیماری روانی، خشونت و تماس‌های تلفنی تهدیدآمیز داشته است. معروف است که دختر شیطان مو‌های قربانیان خود را می‌گیرد، و آنقدر می‌کشد تا موها کنده شوند.

گفتنی است؛ دادگاه هنوز در حال بررسی این پرونده است و تا کنون حکمی برای دختر قاتل صادر نشده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید