لغو ماراتن ۲۰۲۱ مسکو بخاطر کرونا

  • ورزشی
  • دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۳
    کد خبر :872100
لغو ماراتن ۲۰۲۱ مسکو بخاطر کرونا

بزرگترین رویداد دوی ماراتن در روسیه به دلیل کرونا کنسل شد.

شیوع کرونا در چند ماه اخیر باعث لغو بسیاری از رویدادهای ورزشی شده است. جدیدترین رقابت ورزشی، رقابت‌های دوی ماراتن در مسکو روسیه است. این رویداد از سال ۲۰۱۳ برگزار می‌شود و ده‌ها هزار شرکت کننده از سراسر جهان هر ساله در این رقابت حضور دارند. این مسیر از خیابانهای مرکزی مسکو می‌گذرد. امسال به دلیل شرایط سخت رقابتها برگزار نمی‌شود.

این رقابت‌ها قرار بود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دو بخش مجزا هر کدام با ۵ هزار دونده، برگزار شود. مسئول برگزاری رقابتها گفت: متأسفانه به دلیل وضعیت اپیدمیولوژیک، شهر مجبور به لغو برگزاری رویدادهای دسته جمعی شده است. در طول فصل، تلاش زیادی برای این ماراتن کردیم. ما در شرایطی زندگی می کنیم که شرایط می تواند هر روز تغییر کند. این تغییرات نه تنها ورزش، بلکه زندگی روزمره ما را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. تیم ما یک رویداد ورزشی بزرگ برای شما تدارک دیده است که امسال برگزار نخواهد شد.

ما احساسات و عواطف هر دونده را درک می‌کنیم و متوجه می‌شویم که چه قدر برای این رقابتها زحمت کشیده شد. از همه کسانی که ما را حمایت می‌کنند و اتفاقاتی که در حال حاضر در حال وقوع است را درک می‌کنند، تشکر می‌کنیم. ما مشتاقانه منتظر برگزاری همه رویدادهای برنامه ریزی شده قبل از پایان سال هستیم و خوشحال خواهیم شد که دوباره با شما ملاقات کنیم.

به گزارش ایسنا، برگزارکنندگان در مورد تاریخ جدید رویداد به طور تکمیلی اطلاع رسانی خواهند کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید