قیمت دام زنده در بازار امروز تهران

    کد خبر :1039671
قیمت دام زنده

قیمت جدید دام زنده در میدان روز اعلام شد، بر این اساس هر کیلو گوسفند کشتار در بازار تهران بین ۲۱۷ تا ۲۳۰ هزار تومان متغیر است که افزایش قیمت داشته است.

 قیمت هر کیلو گوساله زنده نیز بین ۲۰۰ تا ۲۱۵ هزار تومان متغیر است.در بازار روز اصفهان قیمت هر کیلو گوسفند زنده در این بازار بین ۲۰۰ تا ۲۱۵ هزار تومان متفاوت است.

در بازار دام مشهد  ۲۱۷ هزار تومان تا ۲۲۰ هزار تومان است که این بازار نیز افزایش ۱۲ هزار تومانی در هر کیلو داشته است.گوساله کشتار هم بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ هزار تومان است که نسبت به هفته قبل کمی کاهش دارد.

قیمت گوسفند زنده در بازار همدان ۲۰۰ هزار تومان تا ۲۱۵ هزار تومان است در این بازار قیمت گوساله زنده بین ۲۰۰ هزار تا ۲۱۲ هزار تومان است.

در بازار روز قم هم قیمت هر کیلو گوساله بین ۲۱۰ تا ۲۱۵ هزار تومان است که در این بازار نیز قیمت افزایش یافته است. میانگین قیمت دام زنده در این بازار ۲۱۲ هزار تومان است که رشد ۵ هزار تومانی داشته است.

به طور کلی میانگین قیمت گوسفند زنده در بازار حدود ۲۱۱ هزار تومان است که افزایش قیمت ۴ هزار تومانی داشته است. قیمت گوساله نیز ۱۹۴ هزار تومان است که قیمت گوساله نسبت به هفته هزار تومان گران شده است.

لازم به ذکر است قیمت های اعلام شده برای دام پرواری کشتار است و ممکن است دام های دیگر قیمتی ارزان تر از این مقدارها داشته باشند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید