قیمت خودرو امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

  • اقتصادی
  • دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۳:۳۵
    کد خبر :1066909

قیمت خودرو امروز، دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403، در اکثر محصولات روند نزولی دارد. افت قیمت در اغلب خودرو‌های داخلی و مونتاژی دیده می‌شود، اما در مواردی قیمت خودرو‌ها افزایش داشته یا ثابت مانده است.

دلار همچنان به‌عنوان مهم‌ترین محرک بازار شناخته می‌شود که با ادامه روند ریزشی آن نمودار خودرو نیز نزولی شده است.

بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته کاهشی است.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت خودرو‌های داخلی نسبت به روز گذشته در بیشتر محصولات روند کاهشی دارد.

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) و دنا پلاس (6سرعته) از محصولات شرکت ایران خودرو که به‌ترتیب با افت 20 میلیون و هشت میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 120 میلیون تومان و 832 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

پژو پارس TU5 از دیگر محصولات محبوب و پرطرفدار این شرکت 11 میلیون تومان نسبت به روز گذشته افت دارد و با قیمت 845 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سایناS از محصولات شرکت سایپا شش میلیون تومان ریزش کرد که با قیمت 438 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودرو

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی همانند خودرو‌های داخلی افت چشمگیری را در صبح امروز تجربه کرد. طوری‌که این افت در بعضی محصولات به بالای 20 میلیون می‌رسد، اما در این میان تعداد معدودی افزایش داشته‌اند.

آریزو 6 پرو و آریزو 5 اسپورت از محصولات جذاب شرکت مدیران خودرو، به ترتیب 20 میلیون تومان و 11 میلیون تومان ریزش دارند و هر کدام به قیمت یک میلیاردو 600 میلیون تومان و یک میلیارد و 408 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

تیگو 8 پرو (هیبرید)، محصول لوکس مدیران خودرو، با 16 میلیون تومان افت بها، به قیمت سه میلیارد و 100 میلیون تومان به فروش می‌رود.

فیدلیتی (5نفره)، محبوب‌ترین محصول بهمن موتور، با کاهش 27 میلیون تومانی در کانال‌های معاملاتی با قیمت یک میلیارد و 870 میلیون تومان ارزش‌گذاری می‌شود.

به گزارش‌ تجارت‌نیوز، رسپکت2 از محصولات بهمن موتور در صبح امروز با افزایش 20 میلیون تومان به قیمت یک میلیارد و 460 میلون تومان رسید.

قیمت خودرو

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید