قیمت بیت کوین در اولین روز هفته نزولی شد

    کد خبر :855547
قیمت بیت کوین در اولین روز هفته نزولی شد

راه اندازی اولین صندوق مبادله‌ای بیت کوین در وال استریت فرصتی را برای سرمایه گذاران حرفه‌ای ایجاد کرده است که سود جالبی کسب کنند، این امر به دلیل کمبود بازیکنان بزرگ در بازار رمزنگاری جوان فعال شده است.

قیمت بیت کوین در این هفته به یک رکورد جدید رسید، زیرا ۱.۲ میلیارد دلار پول نقد جدید در ProThares Bitcoin Strategy ETF تنها در سه روز ریخته شد، که نشان دهنده تقاضای سرسخت برای صندوق سرمایه گذاری جدید است که قرارداد‌های آتی را نگه می‌دارد و قیمت ارز رمزنگاری شده را دنبال می‌کند.

اما این ورودی‌ها و رکورد جدید قیمت بیت کوین نیز توجه معامله گران پیچیده‌ای را به خود جلب کرده است که به دنبال سوء استفاده از شکاف بین قیمت سکه خود و بازار‌های آتی هستند.

افزایش اخیر تقاضا باعث بالا رفتن قیمت آتی بیت کوین در آینده نزدیک شده و آن را با بازار نقدی زیرین هماهنگ کرده است-شکافی بین این دو قیمت ایجاد می‌شود که معاملات می‌توانند از آن سود ببرند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱/۱۵۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۲۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۷۵.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۸۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۰/۲۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳/۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 61/001 ۱,۶۸۰,۶۷۴,۴۳۹
اتریوم 4/022
۱۱۰,۹۰۱,۲۶۸
بایننس کوین 480 ۱۳,۲۴۳,۳۹۳
کاردانو 2.16 ۵۹,۴۳۱
تتر 1 ۲۷,۵۳۹
ریپل 1.10 30,195
سولانا 201/36 ۵,۵۳۵,۳۹۲
 پولکادات 44/47 ۱,۲۲۳,۶۵۵

باشگاه خبرنگاران جوان

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید