قیمت انواع سکه در بازار

    کد خبر :871633
قیمت انواع سکه در بازار چند؟

امروز قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۳ میلیون و ۱۴۱ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۵۹ هزار تومان کاهش یافت.

امروز شنبه ( ۲۷ آذر ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه، قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۳ میلیون و ۱۴۱ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته -پنجشنبه ۲۵ آذر- حدود ۵۹ هزار تومان کاهش یافت.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۲ میلیون و ۷۸۳ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز کاری گذشته قیمت آن ۴۹ هزار تومان افزایش یافت.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۶ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۷۰ هزار تومان ارزان‌تر شد.

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۸۱ هزار تومان ارزان‌تر شده است.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به روز کاری هفته گذشته ۱۲ هزار تومان ارزان تر شد.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۳۰۴ هزار و ۶۰۰ تومان رسید که نسبت به روز کاری گذشته ۶ هزار و ۷۰۰ تومان افزایش یافته است.

به گزارش همشهری ‌آنلاین، امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۷۹۸ دلار اعلام شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید