قطع انگشتان یک پاکبان با انفجار نارنجک باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوری

  • حوادث
  • جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۱۳:۵۵
    کد خبر :1057328
قطع انگشتان پاکبان انفجار نارنجک چهارشنبه‌سوری

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران از انفجار نارنجک دستی باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوری در دستان یک پاکبان در حین نظافت محله‌ای در مرکز پایتخت خبر داد.

ابوالفضل ماهرخ، در این‌باره گفت: در ساعت ۶:۳۸ صبح امروز یکی از شهروندان سراسیمه با مرکز ۱۱۵ اورژانس تهران تماس گرفته و اعلام کرد که پس از شنیدن صدای انفجار شدید در خیابان به بیرون از خانه رفته و مشاهده کرده که یک پاکبان با خونریزی شدید در ناحیه دست بر روی زمین افتاده است.

وی با بیان اینکه بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع خیابان اجاره‌دار، ۱۰ متری ارامنه اعزام شد، گفت: با حضور عوامل اورژانس مشاهده شد که نارنجک دستی در دستان یک پاکبان منفجر شده و سبب قطع سه انگشت دست راست این فرد شده است. در همین راستا نیز بلافاصله اقدامات اولیه برای جلوگیری از خونریزی این پاکبان انجام شد و این فرد که ۲۸ سال سن داشت برای پیوند سه انگشت قطع شده به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال داده شد.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران درباره چرایی وقوع این حادثه نیز به ایسنا گفت:‌ این پاکبان درحال جارو زدن و نظافت کوچه بوده است. در حین نظافت با چند کیسه زباله مواجه شده و مطابق معمول کیسه‌ها را برای انداختن به سطل زباله جمع آوری کرده است. اما داخل این کیسه‌ها چند نارنجک دستی باقی مانده از چهارشنبه‌سوری قرار داشت و متاسفانه در حین انتقال این نارنجک‌ها عمل کرده و در دستان پاک‌بان بی‌گناه منفجر شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید