قرارداد سردار آزمون تمدید نمی شود

  • ورزشی
  • جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۶:۲۶
    کد خبر :1067850
سردار آزمون

روزنامه معروف ایتالیایی خبر داده است که رم قرارداد قرضی چند بازیکن خود از جمله سردار آزمون را تمدید نخواهد کرد.

با توجه به اینکه این فصل از رقابت‌های اروپایی رو به پایان است، رم می‌خواهد از ماه‌های آینده استفاده کند تا استراتژی نقل و انتقالات خود را متحول کند و تغییرات اساسی در تیم خود ایجاد کند.

طبق گزارش لگاتزتا دلو اسپورت، هدف اصلی جالوروسی کاهش دستمزد و فسخ قراردادهای قرضی مختلفی است که در فصل گذشته به خدمت گرفته است.

این روزنامه گزارش می‌دهد که بازیکنانی مانند سردار آزمون، راسموس کریستنسن و دین هویسن مطمئناً در پایان فصل رم را ترک خواهند کرد.

این روزنامه نوشته است شانس سردار آزمون برای ماندن در رم بسیار بالا بود اما در نهایت جالوروسی به این نتیجه رسیده است که بند خرید گنجانده شده در قرارداد آزمون بسیار زیاد است (۱۲.۵ میلیون یورو) و بنابراین مهاجم ایرانی به زودی به باشگاه اصلی خود یعنی بایر لورکوزن بازخواهد گشت.

سردار آزمون که در این فصل با حضور در رم ۷۷۹ دقیقه برای این تیم به میدان رفته است، در این مدت توانسته است سه بار گلزنی کرده، سه مرتبه برای تیمش پنالتی منجر به گل بگیرد و یک بار نیز پاس گل بدهد تا آمار هر ۱۱۱ دقیقه یک تأثیرگذاری روی گل‌های جالوروسی را به ثبت برساند.

رم علاقه‌مند بود که به واسطه ارتباط خوب میان کادرفنی و هواداران با سردار آزمون قرارداد او را تمدید کند، اما بند سنگین ۱۲.۵ میلیون یورویی سبب شده تا این تیم از دائمی کردن قرارداد مهاجم ایرانی خودداری کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید