قتل پدر به خاطر هزینه درمان مادر

  • حوادث
  • دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲ ۱۱:۳۰
    کد خبر :1048999
قتل پدر به خاطر هزینه درمان مادر

پسر جوان که برای درمان بیماری مادرش از پدرش درخواست کمک مالی کرده بود وقتی با بی توجهی پدر مواجه شد، وی را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

ساعت 11 صبح شنبه 30 دی رهگذران در حال عبور در محله شهرزیبا بودند که متوجه درگیری بین دو مرد شدند. مرد میانسال ناگهان درفشی را که در دست داشت به سمت پسر جوان پرتاب کرد و درفش به صورت او خورد و خون از صورتش جاری شد.

پس از این اتفاق پسر جوان هم چاقویی را از جیبش بیرون آورد و چند ضربه به مرد میانسال زد و پا به فرار گذاشت. شاهدان با دیدن این صحنه مانع از فرار او شده و با اعلام موضوع به پلیس متهم را تحویل پلیس دادند. در ادامه مرد میانسال به بیمارستان منتقل شد؛ اما ساعاتی بعد وی در اثر جراحات وارده جانش را از دست داد.

وقتی عامل این قتل برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد در تحقیقات گفت: مقتول پدرم است او از 10 سال قبل ما را رها کرده و برای خود خانه مجردی گرفته بود و جدا زندگی می‌کرد من کوچک‌ترین فرزند خانواده هستم. دو برادرم هر کدام مشغول زندگی و کار خود هستند. اما هزینه‌های زندگی و درمان مادرم روی دوش من بود. قلب مادرم مشکل دارد و باید تحت درمان قرار می‌گرفت و حقوقم کفاف این هزینه‌ها را نمی‌داد.

او ادامه داد: چند باری به سراغ پدرم که صاحب مغازه و املاکی بود رفتم، تا از او کمک مالی بگیرم. اما هیچ پولی به ما نمی‌داد. اگر هم می‌داد، آنقدری نبود که بشود مشکلات زندگی مان را برطرف کند. آنقدر پیگیر شدم که پدرم درنهایت موافقت کرد برای درمان مادرم، به ما کمک مالی کند اما از من چند روز وقت خواست. من که تصور می‌کردم پدرم می‌خواهد به ما کمک کند خوشحال به خانه رفتم، اما بعد از گذشت چند روز خبری از کمک نشد. روز حادثه به سراغ او رفتم و پیگیر پول شدم اما او گفت پولی ندارد که با ما بدهد من هم عصبانی شدم و باهم درگیر شدیم؛ او ضربه‌ای با درفش به صورتم زد و من که خیلی عصبانی شده بودم، چند ضربه به او زدم. پشیمانم و اصلاً فکرش را نمی‌کردم که پدرم کشته شود.

به دستور بازپرس جنایی، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

روزنامه ایران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید