فیلم اکران‌نشده زنده یاد رضا داودنژاد به سینما می‌آید

    کد خبر :1071233
فیلم رضا داودنژاد سینما

فیلم «مصائب شیرین ۲» به کارگردانی علیرضا داودنژاد به زودی راهی اکران می‌شود.

بر اساس پیگیری ها از فیلمیران، این دفتر پخش در حال آماده کردن تیزر، پوستر و نسخه نمایش فیلم «مصائب شیرین ۲» است تا پس از حدود پنج سال، این فیلم که زنده‌یاد رضا داودنژاد هم در آن بازی کرده بود، سرانجام روی پرده سینماها رود.

پیش‌بینی می‌شود که تا چند هفته آینده شرایط اکران این فیلم مهیا شود.

«مصائب شیرین ۲» با بازی زنده‌یاد رضا داودنژاد، ترلان پروانه، مونا داودنژاد، زهرا داودنژاد، علی داودنژاد، همایون کاظمی، سارا لوئیز کاظمی و نیز محمدرضا داودنژاد سال ۱۳۹۷ به کارگردانی علیرضا داودنژاد ساخته شد و اگرچه ابتدا متقاضی شرکت در جشنواره ملی فیلم فجر بود، اما یک سال بعد در جشنواره جهانی فجر رونمایی شد.

این فیلم در همان سال ۱۳۹۸ در تدارک اکران عمومی بود که به نتیجه نرسید و بعد از آن هم با شیوع کرونا دیگر رنگ پرده را ندید.

با درگذشت رضا داودنژاد سرنوشت فیلم بار دیگر مورد توجه قرار گرفت و اخیراً علیرضا داودنژاد (کارگردان) در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: «رییس سازمان سینمایی، معاون سازمان و رفیق شفیق رضا آقای علی سرتیپی مدتی بعد از رفتن او قول دادند که آخرین فیلم رضا را که شاید بهترین بازیگری او هم باشد اکران کنند و همچنان که «مصائب شیرین ۱» برای نسل‌های دهه پنجاه و شصت خاطره‌ساز شد با این فیلم نیز آخرین خاطره سینمایی او را برای دهه‌های هشتاد و نودی و دیگر علاقه‌مندان او ماندگار کنند.»

«مصائب شیرین ۲» در ادامه قسمت اول این فیلم، داستان دختری را روایت می‌کند که برای تولد ۱۸ سالگی خود، پدر و مادرش را به جایی ناآشنا دعوت می‌کند. پدر و مادر برای رسیدن به آنجا سفری را از منچستر به لندن آغاز می‌کنند. در این سفر آن‌ها زندگی‌ گذشته خود را مرور می‌کنند.

ایسنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید