حضور فکری در باشگاه استقلال

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۰
    کد خبر :751697
حضور فکری در باشگاه استقلال

محمود فکری، سرمربی نساجی مازندران از ساعتی قبل در محل ساختمان سازمان لیگ حضور پیدا کرد.

فکری که شب گذشته برای کناره گیری از نساجی استعفایش را اعلام کرده بود، پس از مخالفت باشگاه مازندرانی به سازمان لیگ مراجعه کرده تا به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند.

سرمربی مازندرانی از روز یکشنبه مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و ضمن توافقی که با مدیران این باشگاه داشته اما تا به این لحظه نتوانسته رضایت باشگاه نساجی را کسب کند.

روز گذشته پس از اینکه مبلغ رضایت‌نامه فکری حدود ۷ میلیارد تومان گمانه زنی شد او ترجیح داد تا با استعفا و پس از قطع همکاری با تیم قائمشهری راهی استقلال شود اما مورد مخالفت قرار گرفت.

در صورتی که کاپیتان سابق استقلال با فسخ قرارداد یکطرفه نساجی را ترک کند به احتمال فراوان این باشگاه برای احقاق حق خود از او شکایت می‌کند.

پیش از فکری، محمد رشید مظاهری و همینطور بابک مرادی هم دو خرید جدید استقلال بودند که با فسخ قرارداد یکطرفه به این تیم ملحق شدند و وضعیت نامشخصی با وجود شکایت دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی دارند.

به گزارش ایلنا، سرمربی مدنظر باشگاه استقلال پس از اینکه به سازمان لیگ رفت، به ساختمان این باشگاه مراجعه کرد. شب گذشته مهدی علی نژاد به عنوان معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان باشگاه بود و اعلام کرد آنها باید طی ۲۴ آینده تکلیف سرمربی را مشخص کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید