فرصت محدود خرید نهال گردو ژنوتیپ با گارانتی و ارسال سریع + مشاوره رایگان

    کد خبر :1052332

غرب نهال یکی از نهالستان های معتبر در زمینه تولید و فروش نهال در کشور می باشد که هر ساله با کیفیت ترین نهال ها را تولید و با بهترین قیمت به باغداران عزیز در سراسر کشور ارسال می نماید ، با توجه به فصل کاشت فرصت محدود دارید تا نهال گردو ژنوتیپ را با گارانتی و ارسال سریع در محل خود دریافت کنید.

گردو ژنوتیپ رتبه اول کاشت در ایران:

نهال گردو ژنوتیپ مقاوم به سرما یکی از ارقام نهال گردو است که خاستگاه آن ایران بوده و از نظر تولید ، کاشت و عمر اقتصادی رتبه اول را در کاشت نهال گردو در ایران را دارد.

گردوی ژنوتیپ پرمغز و پرطرفدار:

نهال گردو ژنوتیپ مقاوم به سرما از نهال های پرمحصول و اقتصادی به شمار می رود. حدود 75 درصد از حجم گردو ژنوتیپ مقاوم به سرما را مغز آن تشکیل می دهد و با رنگ سفید و روشن خود، علاوه بر بازار داخلی، در سایر کشورهای جهان نیز طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

گردو ژنوتیپ بدون نیاز به گرده افشان و مقاوم به سرما:

اگر می خواهید این نهال را در باغ خود بکارید، دیگر نیازی به کاشت گرده افشان ندارید. در فصل بهار هم نباید نگران سرما باشید، زیرا گردوی ژنوتیپ به سرما مقاوم هستند و دیرتر گل می دهند. نهال گردو ژنوتیپ مقاوم به سرما، تنها نهال گردویی است که می تواند تا ارتفاع 3000 متری از سطح دریا رشد کند.

یکسال پس از کاشت گردو میدهد و تا 100 سال عمر میکند:

کشاورزان عزیز توجه کنید وقتی نهال گردو یک ساله شود اولین گردو ها را روی شاخه های درخت خواهید دید. در واقع این درخت  از سال اول کاشت تا 100 سال بعد میوه می دهد و هیچ استراختی ندارد. عملکرد در سال چهارم یا پنجم پس از کاشت به اوج خود می رسد و کشاورزان می توانند 8 تا 10 تن گردو از این درخت برداشت کنند.

با کمترین آب مورد نیاز این گردو به رشد خود ادامه میدهد:

باغبانی تا حدودی شغل سختی که خوشبختانه در سال های اخیر با کمک متخصصان نهالستان های بزرگ و روش های نوین آبیاری کار کشاورزان کم شده است.در مورد آبیاری نهال گردو ژنوتیپ مقاوم به سرما بهتر است بدانید که این رقم در برابر کمبود آب مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و تا زمانی که این نهال گردو قابل آبیاری قطره ای می باشد. بنابراین کاشت نهال گردو ژنوتیپ در مکان های گرم و مرطوب توصیه نمی شود.

خاک خود را برای کاشت گردو ژنوتیپ آماده کنید:

اگر خاک منطقه خود و خاکی که می تواند نهال گردو ژنوتیپ مقاوم به سرما را رشد دهد، نمی شناسید، بهتر است از یک متخصص در یک نهالستان  بزرگ کمک بگیرید تا تلاش شما هدر نرود.

نهال گردو ژنوتیپ مقاوم به سرما با خاک سخت و مرطوب سازگاری ندارد. برای تنظیم سختی و رطوبت خاک می توانید از کمپوست یا ماسه پوسیده استفاده کنید.

یکی دیگر از عواملی که در تولید نهال و سودآوری باغ نقش بسزایی دارد، کوددهی خاک است، در واقع اگر مواد غذایی لازم برای رشد و تولید درخت زمین را تامین نکند، درختان آلوده به حشرات و بیماری ها می شوند و میوه های آنها نیز آسیب می بیند. بهترین کود برای درختان گردو کود دامی پوسیده و کودهای شیمیایی است که بعد از بررسی و آزمایش خاک باید به آن اضافه شود.

در نهایت زمان رسیدگی به بزرگترین مشکل باغبان یعنی آفات حشره فرا رسیده است.شایع ترین آفات و بیماری هایی که بر نهال های گردو را از بین می برند، بلایت گردو، کرم خراط و شانکر باکتریایی هستند. نهال گردو  ژنوتیپ مقاوم به سرما نسبت به آفات ذکر شده مقاومت بسیار بالایی دارد اما بهتر است پس از مشورت با مهندسان کشاورزی از سمپاشی بهاره باغ گردو غافل نشوید.

خرید نهال گردو ژنوتیپ از معتبرترین نهالستان کشور:

تمام آنچه در مورد موفقیت و سودآوری باغ گردو ژنوتیپ مقاوم به سرما گفته شد با خرید این نهال از نهالستان معتبر محقق خواهد شد. نهالستان غرب نهال با چندین ساله سابقه سودآور و موفق در زمینه باغداری، پرورش و فروش نهال و ارائه خدمات باغبانی به عنوان بهترین نهالستان ایران شناخته می شود.

این نهالستان با سالها تجربه در زمینه نهال و همکاری با مهندسین جهاد کشاورزی و با استفاده از جدیدترین متدها آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

نهال گردو تولید شده در نهالستان غرب نهال دارای شناسنامه و گواهی سلامت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید نهال گردو به وب سایت GHARBNAHAL.IR مراجعه کنید و یا از طریق شماره تماس زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای تسریع در پاسخگویی می توانید از طریق واتس اپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

09026513209 / 09352571762 / 09352571768 / 09352571792

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید