فدراسیون فوتبال فرانسه به فیفا شکایت کرد

  • ورزشی
  • پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۵:۳۹
    کد خبر :956818
فدراسیون فوتبال فرانسه به فیفا شکایت کرد

فدراسیون فوتبال فرانسه به خاطر مردود اعلام شدن گل دقایق پایانی تیم‌ملی این کشور مقابل تونس در جام جهانی ۲۰۲۲ به فیفا شکایت کرد.

فدراسیون فوتبال فرانسه چهارشنبه شب اعلام کرد که به دلیل این که گل آنتوان گریزمان در دقایق پایانی دیدار با تونس، پس از پایان بازی در VAR مورد بررسی قرار گرفت و پذیرفته نشد، به فیفا شکایت می‌کند.

گریزمان در دقیقه ۸ وقت‌های تلف شده با یک ضربه والی گل زد اما گل او مردود شد چرا که گریزمان در لحظه ارسال شوامنی در موقعیت آفساید قرار داشت.

فدراسیون فوتبال فرانسه در بیانیه‌ای نوشت: “ما در حال نوشتن شکایتی هستیم که به نظرمان‌، گل گریزمان به اشتباه رد شده است. این شکایت باید تا ۲۴ ساعت پس از بازی پر شود.”

البته فدراسیون فوتبال فرانسه مشخص نکرد که این شکایت به خاطر اشتباه داور در اعلام آفساید گریزمان بوده یا این که به دلیل مردود اعلام شدن آن پس از سوت پایان بازی بوده است.

به گزارش ایسنا، تیم‌ملی فوتبال فرانسه دیشب (چهارشنبه) در دور سوم و پایانی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل تونس با یک گل شکست خورد اما با وجود این شکست با ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید