عنایتی ۳۵ بازیکن را به تیم ملی المپیک دعوت کرد

  • ورزشی
  • سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۴۵
    کد خبر :997882
عنایتی تیم ملی المپیک

رضا عنایتی، سرمربی تیم ملی فوتبال امید ۳۵ بازیکن را برای حضور در اردوی تیمش دعوت کرد که در این فهرست هیچ بازیکن از تیم قهرمان لیگ دیده نمی‌شود.

 رضا عنایتی، سرمربی تیم ملی فوتبال امید اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی این تیم را که از ۱۲ خرداد ماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود، اعلام کرد.

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال امید ۳۵ بازیکن را برای حضور در این اردو دعوت کرده است که قبل از حضور در مسابقات غرب آسیا برگزار می‌شود.

نکته جالب توجه این است که هیچ بازیکنی از پرسپولیس دعوت نشده و سه بازیکن از استقلال و سپاهان حضور دارند و بیشترین بازیکن دعوت شده هم از تیم نفت مسجد سلیمان است که به لیگ دسته یک سقوط کرد!

فهرست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی:

مهدی هاشم‌نژاد، بهزاد سلامی، یاسین سلمانی، آریا یوسفی، محمد قربانی، محمد حسین اسلامی، بلال ارازی، محمد حسین زواری، امیرعلی صادقی، سینا سعیدی‌فر، سامان فلاح، علی‌ زارع، سعید سحرخیزان، محمدرضا خالدآبادی، علی مقدم، احمد شریعت‌زاده، محمد مهدی احمدی، آریا برزگر، حسین گودرزی، سینا عبداللهی، سینا بختیاری، علیرضا باویه، محمد امین حزباوی، ابوالفضل بابایی، سعید ایرانخواه، محمد رضایی، امیر جعفری، امیر شهیم، سامان نورانیان، جلال احمدی، محمدرضا بردبار، محمدجواد کیا، احمدرضا جلالی، مجتبی فخریان، محمدرضا شکیب‌خو.

ایسنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید