علت خط خوردن نام ایکاردی از لیست اینتر برای بازی با لاتزیو

  • ورزشی
  • یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
    کد خبر :513556
ایکاردی

دلیل کنار گذاشتن مهاجم آرژانتینی نراتزوی از ترکیب این تیم برای بازی با لاتزیو مشخص شد.

لوچانو اسپالتی که شاگردانش امشب (یکشنبه) در دیدار حساسی از هفته بیست‌ونهم سری A ایتالیا پذیرای لاتزیو هستند، در کنفرانس خبری پیش از این بازی خبر داد مائورو ایکاردی که اخیراً به تمرینات اینتر بازگشته، در ترکیب تیمش برای این بازی نیست. او در این باره گفت: «ایکاردی آماده بازی نیست و باید در جلسات بیشتری از تمرینات گروهی تیم شرکت کند. فکر نمی‌کنم ایکاردی بتواند حتی در دقایقی از بازی به میدان برود، به همین علت نام او در لیست نخواهد بود. مائورو این هفته در تمرینات گروهی تیم شرکت کرد، اما همان‌طور که گفتم مدت زیادی دور از میادین بوده و تمرین با تیم برای من خیلی مهم است. باید برای انتخاب بازیکنان، فاکتورهای زیادی را ارزیابی کنیم».

به گزارش تسنیم، این مهاجم آرژانتینی از زمانی که در تاریخ 13 فوریه (24 بهمن ) بازوبند کاپیتانی بنا به دلایلی که هرگز فاش نشد، از او گرفته شد، در هیچ یک از بازی‌ها برای اینتر به میدان نرفته است و حتی به دلیل آنچه که مصدومیت زانو اعلام شد با این تیم تمرین نکرده بود. ایکاردی این هفته پس از نشستی که وکیلش با سران باشگاه اینتر داشت پذیرفت تا به تمرینات نراتزوی بازگردد، اما کنار گذاشتن وی از ترکیب اینتر برای بازی با لاتزیو اکنون شایعات جدیدی را بر سر زبان‌ها انداخته است.

با توجه به مصدومیت لائوتارو مارتینس انتظار می‌رفت ایکاردی در ترکیب اینتر برای بازی با لاتزیو قرار بگیرد، اما اسپالتی روی نام او برای این بازی خط قرمز کشید. نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» خبر داد اسپالتی پیش از تمرین روز گذشته تیمش بازیکنان را جمع کرده و از ایکاردی خواسته اگر چیزی برای گفتن دارد آن را در جمع بازیکنان مطرح کند که این مهاجم آرژانتینی در پاسخ گفته “چیزی برای گفتن ندارم” که همین موضوع باعث عصبانیت این سرمربی آرژانتینی شده است.

نیکولتی، وکیل ایکاردی در گفت‌وگو با خبرگزاری «ANSA» ایتالیا گفته که سران باشگاه در نشستی که با وی داشته است، اطلاعی نداده‌اند که قرار است مائورو از ترکیب اینتر برای این بازی کنار گذاشته شود، از این رو این موضوع را خیانت جدیدی از سوی باشگاه تلقی کرده است یا حداقل اینکه اسپالتی در این بین سعی کرده برخلاف باشگاه که سعی دارد همه چیز را آرام کند، سرکشی کرده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید