عذرخواهی احسان علیخانی از هواداران استقلال

  • ورزشی
  • جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹
    کد خبر :703270

در برنامه چند روز پیش عصر جدید آریا عظیمی نژاد از استراماچونی به عنوان انسان اولیه یاد کرد که این موضوع باعث ناراحتی هواداران استقلال شد.

در پیام احسان علیخانی آمده است:

من از هواداران استقلال بابت اتفاقی که افتاد عذرخواهی می‌کنم، اما هرگز اینطوری نیست که عمدی در این موضوع باشد. من پرسپولیسی هستم، اما هرگز یک بخش مهمی از جامعه را عامدانه آزار نمی‌دهم. استقلالی‌ها مثل علیرضا منصوریان، مهدی رحمتی، رضا عنایتی و. دوستان خوب من هستند.

او ادامه داد: آریا عظیمی نژاد واقعا هیچ چیز از فوتبال نمی‌فهمد و حتی فکر می‌کرد بیرانوند در تراکتور بازی می‌کند. هیچ عمدی در ناراحت کردن هواداران استقلال وجود نداشت.

مجری برنامه عصر جدید درباره شرایط استقلال می‌گوید: فوتبال با داشتن تیم‌های گردن کلفت معنی می‌شود و استقلال یک تیم جوان و خیلی خوب است. فرهاد مجیدی یک فوتبالیست خیلی بزرگ است که باید همه پشتش باشیم، چون یک مربی ایرانی است و از خودمان است.

احسان علیخانی در پایان گفت: یک عده از من ناراحت بودند که چرا این تیکه را در نیاوردم، تو رو خدا دیگر استراماچونی، کالدرون، کی روش و. را خط قرمز نکنید. ما به اندازه کافی خط قرمز داریم و خودتان می‌بینید در شبکه‌های ایتالیایی چه شوخی‌هایی با مربی و بازیکنان این کشور می‌شود. من یک خواهش از هواداران استقلال دارم و آن هم این است که از دل آریا عظیمی نژاد در بیاورند چرا که او خیلی تحت فشار است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید