رئیس سابق پورتو:

طارمی قبلاً قراردادش را با اینتر امضا کرده بود

  • ورزشی
  • سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ۱۱:۴۰
    کد خبر :1070113
طارمی اینتر

رئیس پیشین باشگاه پورتو می‌گوید مهدی طارمی پیش‌تر قراردادش را با اینترمیلان ایتالیا امضا کرده بود و آنها مشکلی بابت این موضوع نداشتند.

پینتو کاستا گفت: مهدی طارمی قبلاً قراردادش را با اینتر امضا کرده بود و چنین چیزی در دنیای فوتبال مرسوم است. اتفاقی که حتی برای پاری‌سن‌ژرمن متمول هم رخ می‌دهد.

رئیس پیشین باشگاه پورتو ادامه داد: به چنین مواردی عادت داریم و تمایل بازیکن مهم است. طارمی هم به این نتیجه رسید که دوران حرفه‌ای او در پورتو به پایان رسیده است. او دوران بسیار خوبی را در اینجا گذارند. هرچند این فصل خیلی برای طارمی خوب نبود اما مسیر طی شده در پورتو برای این بازیکن مثبت به نظر می‌رسد.

بر اساس این گزارش، مهدی طارمی تصمیم خود را برای پیوستن به اینتر و امضای این قرارداد در ماه ژانویه گرفته بود هر چند نهایی شدن این انتقال به پنجره تابستانی نقل‌وانتقالات کشیده شد و مهدی طارمی ترجیح داد تا پایان مدت قراردادش با پورتو در این تیم بماند. از سویی اینتر اطمینان خاطر داشت که این مهاجم ایرانی را با کمترین هزینه و به عنوان بازیکن آزاد در اختیار خواهد گرفت.

به گزارش فوتبالی، مهدی طارمی هم‌اکنون مراحل تست‌های پزشکی اینتر را می‌گذراند و به زودی انتقال او به این تیم به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید