صف خرید و فروش سهام در ۲۹ تیر

    کد خبر :925840
صف خرید و فروش سهام در ۲۹ تیر

در ساعت ۱۰:۱۵ شاخص بورس با رشد ۲ هزار و ۲۱۹ واحدی در اتفاع یک میلیون ۴۷۱ هزار و ۱۱۲ واحدی قرار گرفت.

امروز چهارشنبه (۲۹ تیر) شاخص کل بورس با رشد ۸۶ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۶۸ هزار و ۹۷۹ واحد قرار گرفت.

در ساعت ۱۰:۱۵ شاخص بورس با رشد ۲ هزار و ۲۱۹ واحدی در اتفاع یک میلیون ۴۷۱ هزار و ۱۱۲ واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد هزار و ۴۴۴ واحدی در ارتفاع ۴۰۳ هزار و ۱۲۲ واحدی قرار گرفت.

سه نماد شپدیس، شستا و کگل بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته اند. سه نماد شستا، نوری و غدشت پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق بورس هستند.

شاخص کل فرابورس با رشد ۱۱ واحد در ارتفاع ۱۹ هزار و ۶۳۰ واحدی قرار گرفت. آریا، غصینو و دماوند بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس در این دقایق داشته اند.

ددانا، آریا و کرمان پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق فرابورس هستند. غپینو بیشترین قیمت و خلنت بیشترین کاهش قیمت در بورس در این دقایق را داشته اند. در این لحظات ۴۳ نماد در صف خرید و ۳۰ نماد در صف فروش هستند.

در ساعت ۱۱ شاخص کل بورس با رشد ۲ هزار و ۴۸۹ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۴۷۱ هزار و ۳۸۲ واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد هزار و ۶۱۵ واحد در ارتفاع ۴۰۳ هزار و ۲۹۳ واحدی ایستاد.

شپدیس، شستا و کگل بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس در این دقایق داشته اند. سه نماد شستا، نوری و غدشت پرتراکنش‌ترین نماد‌های این دقایق بورس هستند.

شاخص کل فرابورس نیز با رشد ۸ واحد در ارتفاع ۱۹ هزار و ۶۲۷ واحد قرار گرفت. سه نماد آریا، غصینو و دماوند بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته اند. ددانا نیز پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق فرابورس است.

باشگاه خبرنگاران جوان

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید