صحبت‌های عجیب آلکنو درباره بازی والیبال ایران و لهستان

  • آرشیو
  • دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۳
    کد خبر :836807
صحبت‌های عجیب آلکنو درباره بازی والیبال ایران و لهستان

ولادیمیر آلکنو می‌گوید که پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان در بازی‌های المپیک قدرت ایران را نشان نداده بله ضعف لهستانی‌ها را نمایان کرد!

ولادیمیر آلکنو، سرمربی روسی والیبال ایران که در بازی‌های المپیک هدایت ملی‌پوشان ایران را برعهده داشت، موفق نشد عملکرد خوبی را از خود به ثبت برساند و والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن در مرحله گروهی حذف شد.

سایت لهستانی polsatsport در گزارشی به نقل از آلکنو نوشت: “آلکنو به عنوان مربی تیم ملی ایران در اولین بازی مرحله گروهی در المپیک توکیو با لهستان دیدار کرد. به طور غیر منتظره‌ای، والیبالیست‌های ایران بهتر از لهستان ظاهر شدند. تیم ملی والیبال ایران حتی به مرحله حذفی نرسید و به گفته آلکنو پیروزی بر تیم لهستان، قدرت تیم او را نشان نمی‌دهد بلکه ضعف رقیب را نشان می‌دهد! ”

این رسانه لهستانی هم‌چنین به نقل از آلکنو ادامه داد: تیم ملی والیبال لهستان بعد از لیگ ملت‌ها تیم مورد علاقه من، همراه با روسیه و برزیل بود. لهستان در این رقابت‌ها خوب به نظر نمی‌رسید و این موضوع در رقابت با ایران مشخص بود که آن‌ها مبارزه نمی‌کنند. حذف آن‌ها در مرحله یک چهارم نهایی یکی از بزرگترین شگفتی‌ها است. پس از پیروزی ما در برابر آن‌ها، انتظارات فدراسیون و رسانه‌های ایران افزایش یافت، اما ما چندین ماه مشکلات خود را داشتیم!”

به گزارش ایسنا، صحبت‌های عجیب ولادیمیر آلکنو درحالی است که رییس فدراسیون والیبال پس از دو پیروزی معتقد بود که تیم حاضر شده در المپیک، چهره اصلی تیم ملی والیبال ایران است!

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید