شهرداری‌ها بیشترین خسارت را به تاسیسات آب و فاضلاب زنجان وارد کردند

    کد خبر :809746

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سالی که گذشت شهرداری‌ها با ۱۷۵ فقره بیشترین خسارت را به تاسیسات آب و فاضلاب زنجان وارد کرده‌اند.

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: واحد حوادث و اتفاقات شرکت آبفای استان در سال گذشته بیش از ۱۲ هزار حادثه آب را رفع و رسیدگی کرده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به اینکه بیشترین تعدادحوادث آب در سال ۱۳۹۹ به ترتیب مربوط به شهر‌های زنجان، ابهر و خرم‌دره بود، عنوان کرد: در شهر زنجان بیش از ۴ هزار فقره حادثه آب طی سال گذشته به ثبت رسیده است که بیشترین تعداد این حوادث به ترتیب در ماه‌های شهریور، مهر و خرداد روی داده است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد حوادث آب در استان مربوط به حوزه انشعابات و پس از آن حوادث شبکه توزیع و خط انتقال بود، بیان کرد: تعداد حوادث فاضلاب در شهر‌های استان نیز ۳۸۳ مورد اعلام شده که بیشترین تعداد حوادث فاضلاب با ۳۷۳ فقره در شهر زنجان حادث شده است.

جزءقاسمی با اشار به اینکه در مجموع طی سال گذشته بیش از ۳۰۰ فقره خسارت توسط سایر ارگان‌ها به تاسیسات آب و فاضلاب وارد شده است، افزود: شهرداری با ۱۷۵ فقره بیشترین خسارت را به تاسیسات آب و فاضلاب زنجان وارد کرده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به افزایش ۷ درصدی تعداد حوادث نسبت به سال ۱۳۹۸ اضافه کرد: این میزان افزایش ناشی از اجرایی شدن دستورالعمل یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی و افزوده شدن آمار حوادث روستایی است.

منبع: فارس

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید