شرمنده هواداران شدیم

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۰:۴۷
    کد خبر :1038779
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفم که نتواستم کمک کنم تا تیم نتیجه بگیرد و شرمنده هواداران شدیم.

 علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس  بعد از شکست پرسپولیس و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: شرمنده مردم و هواداران شدیم. من بغض دارم و نمی‌توانم خوب صحبت کنم. هواداران تا آخر فصل حق دارند هرچه دلشان می‌خواهد به ما بگویند. من هواداران را آزاد می‌گذارم. اتفاق بدی برای من، پرسپولیس و باشگاه افتاد.

من نگران خودم نیستم اما نگران هواداران هستم. می‌دانم چقدر اذیت می‌شوند و درکشان می‌کنم. من برای خودم متاسفم که نتوانستم کمک کنم تا تیم نتیجه بگیرد. ما پنالتی از دست دادیم و نمی‌دانیم این پنالتی را به فال نیک بگیریم یا نه. گولسیانی این همه سال پنالتی خراب نکرد اما مقابل ۷۰ هزار تماشاگر این اتفاق رخ داد.

او ادامه داد: واقعا عصبی هستم و امیدوارم هواداران ما را ببخشند. ما خیلی با هم کار داریم و سال خوبی را باید پشت سر بگذاریم. من حداقل چند ماه این بازی را فراموش نمی‌کنم و صحنه‌های ناراحت کننده‌ای را امروز دیدم. هواداران به سمت بازیکنان  بطری پرت می‌کردند. این تیم قهرمان شده و در ۷ سال اخیر ۶ قهرمانی آورده است و حیف است که این‌گونه به سرمربی و بازیکنان بی احترامی شود. من شخصا به هواداران قول می‌دهم که جبران کنیم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید