شاهکار مدیران استقلال در قرارداد با مدافع بلغاری

  • ورزشی
  • یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴
    کد خبر :761557

بودوروف بلغاری در مدت زمان حضور در ایران فقط در سه مسابقه برای استقلال به میدان رفت و حالا مدیریت باشگاه باید مبلغی در حدود سه میلیارد تومان به او بپردازد.

فصل قبل باشگاه استقلال با نیکولای بودوروف قراردادی پنج ماهه منعقد کرد ولی بعد از توقف مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا و در نوروز سال ۹۹ این بازیکن راهی بلغارستان شد و قراردادش را به صورت یک طرفه با باشگاه استقلال فسخ کرد و بعد از آن به باشگاه بلاگووگراد که متعلق به زادگاهش است به امضا رساند. نیکولای ابتدا بهانه آورد قرار بود برای پنج ماه در تهران باشد و وقفه ایجاد شده و طولانی شدن مسابقات ارتباطی به او ندارد، عدم پرداخت به موقع دستمزد و شیوع ویروس در ایران و نگرانی خانواده‌اش، توجیهات دیگر این بازیکن بود

به گزارش خبر آنلاین، «لایننیکولای در مدت زمان حضور در ایران فقط در سه مسابقه برای استقلال به میدان رفت یک بازی در لیگ برتر بود و دو بازی در جام حذفی. در مجموع این مدافع از شرایطش ناراحت و ناراضی بود چون هنگام پیوستن به استقلال فکر نمی‌کرد به یک بازیکن ذخیره تبدیل شود و نامنظم بودن باشگاه در پرداخت حق و حقوقش مزید بر علت شد تا قید همکاری را بزند و به کشورش برگردد. او با استقلال قراردادی به ارزش ۱۳۰ هزار دلار امضا کرده بود و فقط قسط اول آن را دریافت کرد و اکنون برای گرفتن مطالبات باقیمانده به فیفا شکایت کرده است هرچند گفته می‌شود طلب باقی‌مانده این بازیکن حدود ۱۰۰ هزار دلار است اما اگر مدیریت وقت باشگاه استقلال با دلار ۱۱-۱۲ هزار یا حتی ۱۳ هزارتومانی تومانی پول بودروف را می داد کل ماجرا با ۱٫۵ میلیارد تومان فیصله پیدا کرده بود ولی حالا مدیریت باشگاه باید مبلغی در حدود سه میلیارد تومان به این مدافع بلغارستانی پرداخت کند.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید