سیستان و بلوچستان/ قتل در مراسم عروسی

    کد خبر :792072
سیستان و بلوچستان/ قتل در مراسم عروسی

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عوامل قتل جوان سراوانی خبرداد.

سرهنگ مرتضی جوکار اظهار داشت: اوایل اسفند ماه سال جاری جوانی 19 ساله، طی یک نزاع دسته جمعی، با ضربات چاقو در یک مراسم عروسی در یکی از محلات شهرستان سراوان به قتل می‌رسد.

وی افزود: بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان مذکور قرار گرفت و کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در صحنه قتل تحقیقات تخصصی خود را آغاز کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در تحقیقات میدانی به عمل آمده مشخص شد که این جوان، در مراسم عروسی، با فردی که از مدت‌ها قبل با وی اختلاف داشته برخورد و پس از مشاجره لفظی، درگیری بین آنها آغاز می‌شود و طی آن فرد مذکور، به اتفاق ۸ نفر از دوستانش به مقتول حمله ور و با ضربات چاقو او را به قتل رسانده و از محل متواری می‌شوند.

سرهنگ جوکار تصریح کرد: با تلاش پلیس 8 نفر از همدستان متهم، طی چند عملیات در نقاط مختلف شهرستان سراوان دستگیر شدند، ولی مشخص شد ضارب اصلی به شهرستان‌های دیگر استان گریخته است.

به گزارش ایلنا، وی بیان داشت: تلاش پلیس برای دستگیری متهم اصلی پرونده ادامه داشت تا اینکه تیم رسیدگی کننده به پرونده از حضور مجدد قاتل در شهرستان و اختفاء وی در یکی از روستا‌های مرزی برای خروج از کشور مطلع و در عملیاتی ضربتی او را پس از ۹ روز فرار دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: متهمان پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید