سهل انگاری مادر دختر بچه 7 ساله را به کشتن داد

  • حوادث
  • شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ۹:۴۷
    کد خبر :915207

 یک دختر بچه هفت ساله آزاد شهری روز جمعه در یک حادثه عجیب در سادات شهر شهرستان رامسر جان خود را از دست داد، این حادثه حوالی ساعت ۱۰ روز گذشته رخ داد و شاهدان عینی روایت های متناقضی ارائه می کنند.در حالی که برخی می گویند کودک به همراه مادرش وارد حوضچه شد و به خاطر بی دقتی مادر در آبی که عمق زیادی نداشت غرق شد ، در مقابل عده ای هم مدعی هستند که مادر هنگام غرق شدن کودک حضور نداشت و در طبقه دوم مجتمع  از سونا استفاده می کرد.

فرماندار رامسر گفت: طبق گزارش های دریافتی حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز مادری به همراه دو دخترش وارد حوضچه آب معدنی شدند ولی سهل انگاری در توجه به علائم هشدار دهنده سبب شد تا از خطری که در کمین کودک بود غفلت شود و متاسفانه کودک هفت ساله هم غرق و قربانی شد.

ابراهیم شیرود عشوریان با بیان این که حوضچه های آبگرم مانند استخر دارای عمق زیادی نیستند و بررسی ها نشان داده که ایمن نیز هستند، افزود : بررسی ها نشان داده که این حادثه به خاطر بی احتیاطی و بی دقتی در مراقبت از کودک رخ  داده است.

وی با تاکید بر این که والدین همواره هنگام حضور در سواحل ، جنگل ، استخر و دیگر جاهای تفریحی باید مراقبت کودکانشان باشند ، گفت : هرگونه غفلت در مراقبت از کودکان متاسفانه می تواند به حوادث ناگواری بینجامد.

رکنا/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید